Timeline for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Timeline for Elementor / Elementor için Zaman Çizelgesi WordPress Eklentisi
Zaman çizelgesi, Web siteniz için yatay veya dikey formatta bir zaman çizelgesi oluşturmak için Elementor için basit ve hafif bir WordPress eklentisidir. Etkinlikleri kronolojik sırada, kişisel/şirket geçmişi, projeleriniz veya diğer bilgilerde sergilemenin harika bir yoludur. Böyle tamamen duyarlı, çekici bir hikaye, ziyaretçilerinizin dikkatini çekmeye ve dönüşümü artırmaya yardımcı olur. Ayarlarda belirtilen belirli bir ekran genişliğinde otomatik olarak yataydan dikey moda uyum sağlayabilir.
Özel içeriği kullanarak, zaman çizelgenize gerekli bilgileri ekleyebilirsiniz. Bloğun bir ekran düzenini özelleştirin: Görüntü, başlık, açıklama, düğme gibi öğelerin her birini oluşturun, silin, yeniden sıralayın veya kopyalayın. Kullanılabilir seçeneklerle, ekran başına görüntülenen zaman çizelgesi girişlerinin sayısını kontrol edebilir veya ilk öğeyi belirtebilirsiniz. Projeniz kadar çok hikaye oluşturmayı sağlayan eklenti, yaratıcılık için alan sağlamayı gerektirir. WordPress eklentisi, kişisel/kurumsal bloglar, portföyler, galeriler, yaşam tarzı, haber portalları ve diğerleri gibi farklı siteler için yararlı olabilir.
ElementorHorizontal ve Dikey Ekran Modları için Zaman Çizelgesi WordPress eklentisinin özellikleri
Ekran genişliğine bağlı olarak zaman çizelgesi görüntüleme modunu değiştirme
Görünür öğelerin sayısını ayarlar
Başlangıç ??Öğe Numarasını Ayarlama
Öğelerin Özel İçeriği
?USM öğeleri düzeni
Esnek stil ayarları
Elementor 2.5 ve daha yüksek için mükemmel
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahildir Öğe paketi, zaman çizelgesiyle hızlı bir şekilde başlamanıza ve benzersiz projenizi oluşturmanız için size ilham vermenize yardımcı olacak 5 hazırlıklı şablon içerir.
Esnek ve anlaşılır stil ayarları, gereksinimlerinizi ve isteklerinizi izleyerek her öğenin görüntülenmesini oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Renk, tipografi, arka plan rengi, sınır, kenar boşlukları, zaman çizelgeleri için dolgu değiştirin veya benzersiz sonuç elde etmek için girişlerin görüntüleri için CSS filtresini uygulayın. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için zaman çizelgesi tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.

Timeline for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Tarih eklentisi, Yatay eklentisi, Astar eklentisi, İşlem eklentisi, Adım eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-499

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews