Ticker for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Ticker for Elementor / Elementor için Ticker WordPress Eklentisi
Paletli, Elementor için web siteniz için sınırsız haber işaretleri eklemek için hafif bir WordPress eklentisidir. Araç, ziyaretçilerin tüm haberler, teklif teklifleri, hizmetler veya ürünleri yatay News Ticker veya kaydırıcı aracılığıyla bilgilendirmesine yardımcı olacaktır. Kesinlikle kullanıcıların dikkatini çekecek ve dönüşümleri artıracaktır.
Widget, yayınlar, sayfalar, açılış sayfaları, ürünler, manuel olarak seçilen karışık türler veya hatta özel içerik kullanıyor olsun, farklı içerik türleri sunar. Ayrıca, haberlerde görüntülenecek gerekli bilgileri daha kesin olarak seçmek için bir içerik filtresi içerir. Ticker hızını, yönünü yönetebilir, kütüphaneden seçilen herhangi bir simgeyi içeren bir etiket ekleyebilir veya kendi SVG simgenizi yükleyebilirsiniz. Haber kaydırıcısının esnek ayarları, gerekli sonucu elde etmek için navigasyon, animasyon ve diğer şeyleri yönetmenizi sağlar.
Paletli ile başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile, 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı oluşturmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
ElementorSupport için Palet Eklentisinin Özellikleri Haber kaynağı olarak 5 içerik türü
İçerik filtresini içerir
Yatay Haber Ticker ve Slider sunar
Özelleştirilebilir hız ve yön
Desteklenen WooCommerce kategorileri
Haber kaydırıcısının özelleştirilebilir gezinmesi ve animasyonu
Herhangi bir cihaz için duyarlı ve arkadaş canlısı
Font Awesome Icon Desteği
Font Awesome Icon Seçici Entegre
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar vb.
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, codecanyon alıcılarına destek dahil, stiller ve duyarlılık için basit ve net ayarlara sahip eklenti, her öğeyi tasarımınıza ve isteklerinize göre esnek ve benzersiz bir şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Boyut, tipografi, renk, arka plan, sınır ve diğer şeyleri yönetebilirsiniz. Normal veya Haml gibi farklı öğe durumları için çeşitli stiller uygulamak mümkündür.
Elementor için paletli tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ticker for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Element eklentisi, Etkinlik eklentisi, Finans eklentisi, Yatay eklentisi, Astar eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-405

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews