Testimonials and Reviews for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Testimonials and Reviews for Elementor / Elementor için Referanslar ve İncelemeler WordPress Eklentisi
TestImoner, web sitenize referans bloklar eklemek için hafif ve basit bir WordPress eklentisidir. Bu, sahte incelemeler kullanarak faydalarınızı gösterebileceğiniz için, hizmetlerinize, ürünlerinizdeki ve sitenizdeki bilgilerinize olan güveninizi artırmak için harika bir yoldur. Güzel bir inceleme bloğu almanızın yanı sıra, zengin snippet işaretlemesi de eklenebilir. Bu, site sayfalarınız için zengin arama sonuçları almanızı ve daha fazla müşteri çekmenizi sağlar.
Tanık eklentisi, sayfada veya Sitede hızlı ve kolay bir şekilde sınırsız sayıda inceleme bloğu oluşturmanızı sağlar. Simge kitaplığından derecelendirme için herhangi bir simge seçin veya SVG formatında kendi derecenizi yükleyin. İhtiyacınız olan yıldız sayısını ayarlayın. Ayrıca, öğeleri düzenleyerek veya ekleyerek/kaldırarak kutunun ekran düzenini ihtiyaçlarınıza göre kontrol edebilirsiniz.
Tanıklığa başlamanın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
ElementorIncludes Rich Snippets işaretlemesi için referans widget’ın özellikleri
Özel derecelendirme simgeleri
Esnek referans düzeni
“Sahte yorumlar” ve derecelendirmeler için mükemmel
Yazar ve şirket için bağlantılar sağlayın
Normal ve aktif derecelendirme için renk ayarları
Kısaylık kodlarını referans metin olarak kullanmaya hazır
5 referans şablonu içerir
Özelleştirilebilir ayırıcı ve etiketler
Bir sayfada sınırsız referanslar
Duyarlılık Ekran Ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahildir. Farklı unsurlar için boyut, tipografi, renk, arka plan, sınır ve diğer şeyleri yönetebilirsiniz. Hakem veya aktif gibi farklı düğmeler için çeşitli stiller uygulamak mümkündür.
Elementor için tanıklıklar, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Testimonials and Reviews for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Sahte eklentisi, Gözden Geçirmek eklentisi, Geri Bildirim eklentisi, İşaretleme eklentisi, Geri Bildirim eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

SASS, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-480

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews