Templatica – WPBakery Templates Manager WordPress Eklentisi

Açıklama

Templatica – WPBakery Templates Manager / Templatica – Wpbakery Şablonları Yöneticisi WordPress Eklentisi
Templatica, WPBakery sayfası oluşturucu şablonlarını oluşturmak ve yönetmek için tasarlanmış hafif bir WordPress eklentisidir.
Eklenti, bir yerden birden fazla sayfa/ yayın/ özel gönderi türüne eklenen içeriği (sayfa oluşturucu öğeleri, kod blokları vb.) Yönetmenizi sağlar. Yukarıdaki işlev çok zaman kazandırır; Aynı içeriği birden çok sayfada güncellemek yerine, bunu bir şablondan yapabilirsiniz. Yerel WordPress İthalat/ Dışa aktarma işlevselliği, şablonları sistemler arasında kolay ve sorunsuz bir şekilde taşımanıza olanak tanır.
Kodun yüksek ölçeklenebilirliği ve modülerliği
Templatica, diğer yayınlarda/ sayfalarda/ özel yayın türlerinde herhangi bir kısıtlama olmadan kullanılabilecek şablonlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu, şablonu farklı sayfalara/ yayınlara kaç kez eklediğiniz önemli değil, içeriğinizi tek bir yerden yönetebileceğiniz anlamına gelir. Şablonda yapılan tüm değişiklikler bu şablonu kullanan tüm sayfalarda/ yayınlarda görünür olacaktır.
Yerel WordPress işlevselliği üzerine inşa edin
Templatica, yerel WordPress işlevselliklerine (örn. Özel Post tipi) ve MySQL tablolarına (harici tablo oluşturulmamıştır) göre oluşturuldu. Bu çözüm, farklı ortamlar arasındaki veri geçişi ile ilgili sorunlardan kaçınmanızı sağlar. Bir yedekleme için başka bir eyleme gerek yoktur.
WPBakery Page Builder ile Entegrasyon
Templatica, WPBakery sayfası oluşturucu bileşen kitaplığını şablon adı verilen yeni bir öğeyle genişletir. WPBakery sayfası oluşturucu görsel modunda kullanılabilir ve sayfanıza/ yayınınıza yerleştirmek için önceden tanımlanmış şablonları seçmenizi sağlar.
Giriş kontrolu
Templatica, WordPress kullanıcı rollerine (yönetici, editör, yazar, katkıda bulunan, abone vb.) Temel şablonlara erişimi kısıtlamanıza olanak tanır. Başka bir deyişle, yeni oluşturulan şablona WordPress’te tanımlanan rollerine göre kullanıcılar tarafından erişilebilir. Sadece şablonun yazarı sınırsız erişime sahiptir.
Kenar çubuğu şablonu
Templatica size doğrudan temanın kenar çubuğunda kullanılabilecek bir şablon oluşturma seçeneği sunar. Eklenti, mevcut widget listesini şablon adlı yeni bir liste ile genişletir. WPBakery öğesinde olduğu gibi, widget kenar çubuğunda kullanılan şablonu seçmenizi sağlar.
İç içe şablonlar
Templatica, başka iç içe şablonlar içerebilecek bir şablon oluşturmanıza olanak tanır. Bu özellik, web sitesini modülerleştirmenin sonsuz olasılıklarını sunar.
Mevcut içeriğe dayalı şablonlar oluşturmak
Templatica, yayınlardan/ sayfalardan/ özel yayın türlerinden mevcut içeriğe dayalı şablonlar oluşturmanıza olanak tanır. Eklentimizle çok kolay; Giriş düzenlerken tek bir tıklama yeterlidir. Diğer tüm adımlar otomatik olarak gerçekleştirilecektir.
Şablonun kullanıldığı yayınların/ sayfaların listesi
Templatica, şablonun kullanıldığı yayınların/ sayfaların bir listesini gösterir. Bu seçenek çok kullanışlı; Özellikle şablonu kaldırmanız ve bu eylemin web sitenizin görünümünü etkilemediğinden emin olmanız gerektiğinde. Listenin tamamı tek bir yerde mevcuttur.

Templatica – WPBakery Templates Manager WordPress Eklentisi; eklentisi, Kurucu eklentisi, Wp eklentisi, Fırın eklentisi, Şablon eklentisi, İçerik eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.9’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-326

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews