Telegram Chat Support Pro WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Telegram Chat Support Pro WordPress Plugin / Telgraf Sohbeti Desteği Pro WordPress Eklentisi
Telegram Sohbet Desteği WordPress eklentisi, web sitenize bir telgraf sohbet widget’ı eklemenizi sağlayan ve ziyaretçilerin sizin veya destek ekibinizle iletişim kurmasını kolaylaştıran güçlü ve kullanımı kolay bir araçtır. Bu eklenti, hızlı ve verimli müşteri desteği sağlamanızı ve müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırmanıza yardımcı olabilir.
Telegram Sohbet Desteği WordPress eklentisiyle, telgraf sohbetini web sitenize kolayca entegre edebilir ve Markanıza uyacak şekilde sohbet widget’ının görünümünü özelleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni ziyaretçileri selamlamak ve yararlı bilgiler sağlamak için otomatik mesajlar da ayarlayabilirsiniz.
Eklentinin kurulumu ve kurulması kolaydır ve dakika içinde yapılandırılabilir. Ayrıca başlamanıza yardımcı olacak ayrıntılı belgeler ve destek de içerir.
Genel olarak, Telegram Chat Destek WordPress eklentisi, web sitelerinde hızlı ve verimli müşteri desteği sağlamak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Kolay entegrasyonu ve güçlü özellikleri ile, herhangi bir web sitesine değerli bir ektir.
Ana Featuressingle Desteği – Bu seçenek, tek bir telgraf numarasında mesaj almak için tek bir telgraf numarası olan bir kabarcık eklemenizi sağlar.
Birden fazla ajan destek – Bu seçenek, sohbet aracılarıyla sınırsız telgraf numaraları eklemenize olanak tanır. Böylece ziyaretçiler mesaj atmak istedikleri seçeneği seçebilirler.
Farklı Harekete Geçirme Çağrı Düğmeleri-Web sitenizde herhangi bir yerde kullanmak için bir dizi düğme sağlıyoruz ve her düğme ile tüm işlevler de ayarlanabilir.
Kullanılabilirlik Süresi-Tek bir ajan/numara, çoklu ajanlar/numaralar ve düğmeler için kullanılabilir zamanınız olacaktır.
Timezone’ı ayarlayın – Zaman diliminizi zamanınıza göre çalışacak şekilde ayarlayabileceksiniz, aksi takdirde kullanıcının bilgisayarının zamanından çalışacaktır.
Kitlenize çevrimdışı olduğunuzu bildirin – mevcut zamanınıza göre, müsait olmadığınızda size çevrimdışı gösterecektir
Yüzen kabarcık animasyonları – UI düğmesini harika bir şekilde gösterecek çok sayıda animasyonumuz var.
Cihaza özgü görünüm-Eklenti, eklentiyi yalnızca masaüstleri için, yalnızca mobil cihazlar için ve yalnızca tabletler için göstermek için kolay bir seçeneğe sahiptir.
Ücretsiz Destek ve Bir Kahve Satın Alma-Eklenti satın almadan önce veya sonra herhangi bir soru sorabilirsiniz; bu eklentinin ömür boyu güncellemesini bir kerelik satın alma ile alacaksınız.
Özelleştirmesi kolay – Eklenti uygun belgeler içerir. Ana dosyada yalnızca bazı JS, CSS ve HTML kodu bulunur. Böylece kolayca özelleştirebilirsiniz. Karmaşık görünüyorsa, bizi ücretsiz olarak yüklememizi istemekten asla çekinmeyin.
İyi belgeler – Belgeleri olabildiğince açık hale getirmeye çalıştık. Herhangi bir kodlama deneyimi olmadan yönetebileceğinizi umuyoruz.

Telegram Chat Support Pro WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Chatacents eklentisi, Müşteri Desteği eklentisi, Yardım eklentisi, Destek eklentisi, Telgraf eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-59

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews