Support Ticket Management System for WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Support Ticket Management System for WordPress / Bilet Yönetim Sistemi Destek WordPress Eklentisi
WordPress’inizi tamamen işlevsel destek bileti yardım yönetim sistemine dönüştürün ve müşterilerinizi bir profesyonel gibi destekleyin.
Tüm eklenti demo bağlantıları için lütfen CodeCanyon’daki eklenti açıklama sayfasını ziyaret edin.
Eklenti Özellikleri
Gelişmiş Bilet Yönetimi:
Bu bilet yönetim sistemini kullanarak müşterinizin destek isteklerini bir profesyonel gibi yönetin. Bu eklenti, ne kadar küçük veya büyük ne kullanabileceğine bakılmaksızın herhangi bir şirkette inşa edilmiştir.
Sınırsız Temsilci Hesapları Oluşturun:
Herhangi bir kısıtlama ve ekstra masraf olmadan sınırsız sayıda temsilci, ajan yöneticisi ve ajan grubu oluşturun. Tüm Exafers yardım masası hizmetlerine ajan bazında ödeme yapmanıza gerek yoktur.
Grafik Temsil:
Tüm raporları ve verileri grafiksel olarak temsil edin ve hizmetlerinizi bir profesyonel gibi analiz edin. Biletler, temsilciler, gruplar, geri bildirimler, derecelendirmeler, istemciler vb. İle ilgili çeşitli istatistikler bu eklenti ile grafiksel olarak görüntülenebilir.
Ajan Grupları Oluştur:
Ajan grupları oluşturarak temsilcilerinizi yönetin. Ajan grupları bilet konularıyla eşlenebilir. Ticekts daha kolay bilet tahsisi için ajan gruplarına veya grup yöneticilerine atanabilir. Farklı departmanlardan oluşan grupları yapın ve daha hızlı ve daha kolay bilet işleme için bilet konularıyla eşleştirin. Bu özellik ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
Kullanıcı Geri Bildirim Modülü:
Bir bilet çözüldükten sonra, kullanıcınıza alınan destek hakkında geri bildirim isteyerek bir e -posta gönderebilirsiniz. Kullanıcı bir derecelendirme ve geri bildirim yorumu bırakabilir.
E-posta Bildirimleri:
Biletin çeşitli aşamalarında doğrudan eklentiden çeşitli e -posta bildirimleri gönderilir. E -posta bildirimleri, çeşitli etkileşim noktalarında hem site yöneticisine hem de bilet yaratıcısına gönderilir. Gönderilen tüm e -postalar eklenti ayarları panelinden yapılandırılabilir.
Aracıları otomatik olarak atayın:
Biletler oluşturulur oluşturulmaz otomatik olarak aracıları atayabilir ve böylece çok fazla zaman ve güçlükten tasarruf edebilirsiniz. Aracılar, şirketinize veya ürün gereksiniminize göre çeşitli yöntemler kullanılarak otomatik olarak atanabilir. İhtiyaçlarınıza göre herhangi bir temsilci, ajan grubu, ajan yöneticisi veya grup yöneticisine bilet atamayı seçebilirsiniz. Hatta döngü siparişinde bilet atayabilir veya en düşük sayıda biletle temsilci ile bilet atayabilirsiniz. Bu şekilde, çalışmaları ajanlarınız arasında kolay ve eşit olarak bölebilirsiniz. Bilet konusunu ajan gruplarıyla bile haritalayabilir ve seçilen bilet konusuna göre atayabilirsiniz. Biletleri yönetirken bu özelliğin hayatınızı kolaylaştırmak için yapabileceği çok daha fazlası var.
Kullanıcı Giriş ve Kayıt Modülü:
Herhangi bir kullanıcı bu modülü kullanarak web sitenizden şifre kaydedebilir, giriş yapabilir ve sıfırlayabilir. Kullanıcı hesabı etkinleştirilmeden önce uygun e -posta doğrulaması yapılır. Bir müşteri veya temsilci, sitede giriş yaptıktan sonra biletlerini yönetebilir.
Çok Düzey Bilet Yönetimi:
Oluşturulan tüm biletler bir konu tarafından kategorize edilir. Konuları çok seviyeli heirarchy’de oluşturabilirsiniz. Konular ajan gruplarıyla eşlenebilir ve böylece konulara dayalı olarak bilet atamasına yardımcı olabilir.
Harita Temsilcisi Grupları ve Bilet Konuları:
Aracı gruplarıyla harita bileti konusu ve seçilen bilet konusuna dayalı ajan gruplarına otomatik bilet atayın. Bu, acentelerinize hızlı ve doğru bir şekilde bilet atamaya yardımcı olur. Modülü kullanarak çok fazla zaman yönetebilir ve tasarruf edebilirsiniz.
Çok Dilde – Çeviri Hazır:
Bu eklenti herhangi bir Lanaguage’da çevrilebilir. Pakete .po ve .mo formatındaki uygun çeviri dosyaları dahildir. Eklentiyi arzunuzun herhangi bir dilinde çevirebilirsiniz.
Çoklu uyumlu:
Bu eklenti çoklu uyumludur. Multisite ağınızda her siteye ayrı ayrı yüklenebilir.
Bilet listesi ve sıralama:
Bilet listesi modülü, tüm biletlerin tek bir yerde ayrıntılı görünümüne yardımcı olur. Biletler, artan ve azalan sıradaki çeşitli sütunlara göre sıralanabilir.
Müşteri doğrudan e -posta hesabından cevap verebilir:
Müşterileriniz, web sitesini ziyaret etmeden, e -postanın kendisinden doğrudan cevap verebilir. Bilet yorumu / cevap siteden ve e -postadan da yapılabilir. IMAP ayarları bu eklentide yapılandırılmıştır ve yanıtlar e -posta hesabınızdan getirilebilir. Ayrıca e -posta ekleri web sitenizdeki yorumla birlikte getirilebilir ve saklanabilir.
Otomatik Kapat Biletleri:
Çözülen biletler belirli bir süre sonra otomatik olarak kapalı olarak işaretlenebilir. Zaman eklenti ayarları panelinden yapılandırılabilir.
SSS Modülü:
Bu eklentiye entegre edilmiş dahili bir SSS (sık sorulan sorular) modülü vardır. Ürününüz veya sitenizle ilgili soru ve cevaplar oluşturabilir ve bunları sitenizdeki ziyaretçilere gösterebilirsiniz. Kullanıcının bu SSS bölümünden aradığı doğru cevabı bulamıyorsa, sitenizde destek isteyen yeni bir bilet oluşturabilir.
Çeşitli Kullanıcı Rolleri:
Daha iyi kategorizasyon ve kullanıcı yönetimi için bu eklentiye çeşitli kullanıcı rolleri entegre edilmiştir. Müşteri, Temsilciler, Ajan Yöneticileri bir kullanıcıya atanabilecek farklı kullanıcı rolleridir. Ajan Grubu Yöneticisi, bir ajan grubu oluşturulduktan sonra da yönetilebilir.
IMAP Entegrasyonu:
Bu eklenti ayrıca bilet yorumları olarak e -posta yanıtı almak için bir özellik ile birlikte gelir. Bir bilet yaratıcısının bir e -postayı yanıtlayabileceği ve sistemde yorum olarak saklanacağı anlamına gelir. E -posta hesabı IMAP ayarlarını bu eklentide güvenli bir şekilde yapılandırabilirsiniz.
Ayrıntılı belgeler:
Pakete çok iyi gelişmiş ve ayrıntılı belgeler dahildir. Tüm özellikler ve adımlar uygun ekran görüntüleridir. Herhangi bir şüphe olması durumunda, belgeleri her zaman ziyaret edebilirsiniz.

Support Ticket Management System for WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Müşteri eklentisi, E -Posta eklentisi, Yorum eklentisi, Bilet eklentisi, Sss eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-827

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews