Struninn – Twitch Schedule Elementor Widget WordPress Eklentisi

Açıklama

Struninn – Twitch Schedule Elementor Widget / Struninn – Twitch Program Elementor Widget WordPress Eklentisi
Struninn – Twitch Program Elementor Widget
Twitch – Program eklentisi için Struninn, Sitenizde Twitch Kanal programınızı kolayca görüntülemenizi sağlar!
Twitch kanal programınızı aşağıdaki seçeneklerden herhangi birini kullanarak gösterebilirsiniz: şablon işlevleri (geliştirici bilgisi gerekli) – WordPress kısa kodları (kısa kod API) – Elementor Widgets (Elementor eklentisi gerekli) Hesabınızı bağlayın!
Twitch hesabınızı bağlayın, eklenti sizin için tüm bilgileri otomatik olarak alacaktır! Ayrıca insanları doğrudan alt sayfanıza götürecek bir abone düğmesi ekledik!
Kullanımı/Kurulumu Kolay
Bir Elementor Widget olarak, yüklemek ve kullanmak gerçekten kolaydır! Kurulduktan sonra Widget’lar Elementor Editor’da görünecektir. Bundan sonra, sadece sürükleyin ve özelleştirmeye başlayın!
2 Sürümleri Görüntüle
En çok beğendiğinizi seçebilmeniz için 2 görüntüleme versiyonu oluşturduk! Eklenti, temel temanın yazı tipini otomatik olarak alır, bu nedenle yalnızca renkleri özelleştirmeniz gerekir!
WordPress kısa kodları
WordPress yayınlarında ve sayfalarındaki widget’ları görüntülemek için kısa kodları kullanabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen DOCS WordPress kısa kodları sayfasını kontrol edin.
Twitch programı
Widget her zaman mevcut hafta programını (bunun değiştirilemeyeceğini unutmayın) ve tam programın bağlantısını görüntüler.
Twitch API
Twitch, kaynaklarına istekte bulunabilmek için bir başvuru kaydetmenizi gerektirir (Twitch uygulamalarının oran sınırları vardır). Daha fazla bilgi için dokümanları kontrol edebilirsiniz

Struninn – Twitch Schedule Elementor Widget WordPress Eklentisi; eklentisi, Seğirme eklentisi, Aktarım eklentisi, Yayın Akışı eklentisi, Flama eklentisi, WordPress eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-272

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews