Softim – IT Solution Saas Startup HTML Template Web Teması

Açıklama

Bu şablonlar SaaS Startup Software Ürün İşletme Sahibi için uygundur. Tüm cep telefonları, sekmesi ve dizüstü bilgisayar gibi her türlü cihaz için tamamen duyarlıdır. SoftIM’i her SaaS, Yazılım, Başlangıç, Mobil Uygulama, Ajans ve İlgili Ürünler için ideal şablonlarla donattık, bu nedenle mevcut ajans web sitenizi tanıtmak veya mevcut ajans web sitenizi geliştirmek için mükemmeldir.
Softim – dijital ürün pazarlamasına hizmet etmek için bir SaaS HTML web sitesi şablonu
SaaS nedeniyle, kullanıcı birincil rengi küresel değişken stilini değiştirerek tek bir tıklamayla değiştirebilir. Softim HTML şablonunun liderlerinden biri yorum ve blok yapısı, uygun kod yapılandırması ve içerik tablosudur. Bu SEO odaklı şablonu geliştirmek için, Softimi daha duyarlı, kullanımı kolay ve daha hızlı hale getiren en son teknolojiyi kullandık. Ayrıca bol miktarda blog sayfası düzeni, hizmet, açılış sayfası ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Softim – IT Solution Saas Startup HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-489

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews