Soccer Engine WordPress Eklentisi

Açıklama

Soccer Engine / Futbol Motoru WordPress Eklentisi
Futbol motoru, bir WordPress web sitesinde futbol verilerini depolamak ve sergilemek için tam bir çözümdür.
Bu büyük proje 40 arka uç menü, 33 Gutenberg bloğu ve 143 özelleştirilebilir seçenek içeriyor. Futbolla ilgili herhangi bir web sitesi tarafından kullanılmak için uygundur ve özellikle futbol haber blogları, transfer piyasası blogları, futbol kulüpleri web siteleri veya yarışmaların organizatörleri tarafından kullanılan web siteleri için öneriyoruz.
Futbol Verilerini Yönetin
40 arka uç menü ile önemli miktarda futbol verisini yönetin. Bilgiler, eklenti tarafından oluşturulan 35 özel veritabanı tablosunda saklanır. Oyuncuları, personeli, hakemleri, takımları, formasyonları, maçları, yarışmaları, kupaları, oyuncu transferlerini, takım sözleşmelerini, ajans sözleşmelerini ve daha fazlasını kaydedebileceksiniz.
Maçın her bir etkinliğini hedefler, sarı kartlar, kırmızı kartlar ve ikameler gibi saklayabilirsiniz. Olayların verileri, futbol motoru tarafından istatistik oluşturmak, olay simgeleri oluşturmak, olay araç ipuçları oluşturmak ve performans göstergelerini hesaplamak için kullanılır.
33 Gutenberg blok
Depolanmış veriler, hesaplanmış istatistiklere sahip tablolar, sıralama tabloları, eşleşme zaman çizelgeleri, eşleşme yorumları, satır grafikleri, alan grafikleri, oluşumların görsel temsilleri ve daha fazlası içeren 33 dahil Gutenberg bloğunu kullanın.
Her blok, blok çıkışını içeren içeriği filtrelemek veya oluşturulan düzenin öğelerini yönetmek için kullanılabilen ayarlar bölümü ile birlikte gelir.
Sağlanan verilere dayalı grafikler oluşturmanıza izin veren bloklar da mevcuttur. Örneğin, oyuncuların piyasa değerini veya takımların sıralamasını belirli bir süre içinde görüntülemek için grafikler oluşturabilirsiniz.
Her şeyi özelleştir
Ön uçta görüntülenen her bir öğenin rengini özelleştirmek, tipografik stili değiştirmek, duyarlı davranışı ayarlamak, grafikleri özelleştirmek, parasal değerleri değiştirmek, kullanıcıların menülere erişimini kontrol etmek için özellikleri ayarlamak için dahil edilen 143 seçeneğini kullanın. vesaire.
İthalat ve ihracat
XML arşivleri üreterek eklenti verilerini sabitleyin. Bu özellik ile, verilerinizi her zaman geri yükleyebilir, verilerinizi web siteleri arasında taşıyabilir veya verilerinizi harici uygulamalarda içe aktarabilirsiniz.
Dinlenme API
REST API ile isteğe bağlı olarak futbol motoru verilerini harici uygulamalarla yönetebilir, yeni ek eklenti özellikleri ve daha fazlası oluşturabilirsiniz. Toplam 68 API uç noktası mevcuttur.
Ek Information WordPress 5.3 ve sonraki sürümler desteklenir
PHP 5.6 ve sonraki sürümler desteklenir
OOP teknikleriyle programlanmıştır
Yorumlanan kod
40 eklenti menüslerinin tamamını ve 33 gutenberg blokscreditleri kapsayan eksiksiz bir kılavuz içerir
Bu eklenti aşağıdaki kaynaklardan yararlanır: MIT lisansı altında Lisanslı Seçilmiş
MIT lisansı altında lisanslı spektrum
MIT lisansı altında lisanslanmış grafik.js
MIT lisansı altında lisanslı moment.js
MIT lisansı altında lisanslı gosquared tarafından bayrak simgeleri
MIT lisansı altında lisanslı jQuery
Arka uç menülerde kullanılan top simgesi Font Awesome’un bir parçasıdır ve SIL lisansları altında kaynaklara lisanslanmıştır ve ilgili lisanslar eklenti kılavuzunda mevcuttur.

Soccer Engine WordPress Eklentisi; eklentisi, Yarışma eklentisi, Armatürler eklentisi, Futbol eklentisi, Lig eklentisi, Müdür eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-412

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews