Smooth Scrolling Site, really Cool and Easy WordPress Eklentisi

Açıklama

Smooth Scrolling Site, really Cool and Easy / Pürüzsüz Kaydırma Sitesi, Gerçekten Harika ve Kolay WordPress Eklentisi
Pürüzsüz kaydırma eklentisi, fare tekerleğinin kaydırma hareketini pürüzsüz hale getirerek WordPress sitenizi serinletir.
Eklentiyi yükleyerek, ziyaretçiler sitede kaydırırken inanılmaz derecede sorunsuz bir deneyim yaşayacaklar. ve bu, özellikle sitenizin blog, portföy, kurumsal web sitesi, e-ticaret projesi, gayrimenkul listesi, vb. Gibi birçok uzun sayfaya sahipse, mobil cihazları otomatik olarak belirliyorsa: eklenti otomatik olarak tespit eder ve en iyisini sunmak için harekete geçer ve buna göre hareket ederse kullanıcı deneyimi.
42 THEMAWHEN yumuşak kaydırma açıldı, kaydırmanın çok daha pürüzsüz olduğunu ve kaydırmayı durdurduğunuzda aniden durmayacağını fark edeceksiniz, ancak kaydırma noktasını biraz daha pürüzsüz hale getirecek. Sarsıntılı ve tıknaz efektler
Pürüzsüz kaydırma eklentisi, fare tekerleğinin kaydırma hareketini pürüzsüz hale getirerek WordPress sitenizi serinletir. Google Chrome ve Webkit tabanlı tarayıcıların daha pürüzsüz hale getirilmesi.
Smooth Scroll Test edilen ve 3. taraf eklentileri ile uyumlu: Yoast SEO, İletişim Formu 7, W3 Total Cache, NextGen Galerisi, Slider Revolution, WooCommerce. Ayrıca, Elementor, Visual Composer, Gutenberg, Divi, WP Bakery Page Builder ve diğerleri gibi popüler web sitesi sayfası oluşturucularla birlikte mükemmel çalışacak ve kullanıcı deneyimini geliştirecektir.
Smooth Scroll eklentisi, klavyeden kaydırma desteğini genişletti: Arrow Tuşları, PGUP/PGDING, uzay çubuğu, ev/son. Fare tekerleği, orta fare ve klavye desteği.
Smooth Scroll WordPress eklentisi, Avada, Jüpiter, Betheme, The7, Flatsome, Enfold, Porto, Köprü, Unccode, TheGem, Gazete, Sesicient, Total, X Teho, Kalium, ListingPro, Impreza, Phlox Pro, Xstore, Brooklyn, MyListing, Ave, Woodmart, Eğitim, Soledad, Real Homes, Electro, Kallyas, Jnews, Stockholm, Martfury, Rehub, Houzez, Motors, Traveler, Oshine, Dükkan, Jevelin, Danışmanlık, Myhome, Renneby, Masterstudy, Avas, Cheerp, Pearl İş, Norebro, Residence, Bimber ve diğer WordPress temaları.
Smooth Scroll eklentisi tüm büyük WordPress çerçeveleriyle mükemmel çalışır: Genesis, Divi, Themify, Warp 7, Ultimatum, Fasulye, Unyson, Bingtry ve diğerleri.
Ekibimiz, WordPress için Smooth Scroll eklentisinin kabul edilebilir sayıda web tarayıcısında çalışmasını sağlıyor. Eklentimizi tarayıcıların ön çekim sürümleri üzerinde test ettik. Uzatmanın mevcut tüm tarayıcılarda mükemmel bir şekilde çalışması için çok çalıştık.
Tutkulu Team 42themecross tarayıcısı uyumlu Pürüzsüz Kaydırma eklentisi WordPress için bir tarayıcının (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Edge, Internet Explorer) herhangi bir sürümünde sabit olacaktır-tüm tarayıcılarda ziyaretçiler, ziyaretçilerden geçerken inanılmaz derecede pürüzsüz bir deneyim elde edecekler site.don, Chrome’un web sitenizi vidalamasına izin vermeyin
Güzel bir web sitesi mi geliştiriyorsunuz? Bazı güzel efektler, animasyonlar, paralaks mı ekliyorsunuz? Google Chrome veya Webkit tabanlı tarayıcılar kullanarak animasyonlu ve paralaks web sitelerini ziyaret ettiyseniz, kaydırmanın Firefox’un aksine sarsıntılı ve tıknaz bir efekt kaydırmasına sahip olduğunu fark ettiniz. Smooth Scroll, bu nagging sorununun üstesinden gelmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Google Chrome’daki web sitesini olması gerektiği gibi temsil eder. Kekemeliğe sahip olmadan.
Hayır, başka bir kütüphane değil, sadece ek kütüphaneler olmadan düz bir JavaScript. Uzun ömür – çerçeveler ve kütüphaneler değişir, ancak JavaScript sonsuza dek. Performans – Vanilya JavaScript kodu popüler kütüphanelerden çok daha hızlı çalışır. Hızlı, hafif, platformlar arası.
WordPress için pürüzsüz kaydırma eklentisi esnek ve kolayca özelleştirilebilir, koda dalış yapmadan parametreleri değiştirmenizi sağlar. Önceden ayar: Varsayılan, iPhone, opera, yani, özel
Adım Boyutu (PX): Ne kadar? Yüksek, her fare olayı için daha fazla kaydırma anlamına gelir.
Animasyon Zamanı (MS): Ne kadar hızlı? Daha yüksek sayı animasyonu esner.
Hızlanma Ölçeği: Ne kadar hızlı? Ne kadar kaydırma hızlanabilir.
Hızlanma Deltası: Kaydırma olayları arasındaki zaman. Düşük, hızlanma daha sık vuruş anlamına gelir.
Nabız Ölçeği: “Kuyruk” nun “Hızlanmaya” oranı. Yavaşlama kısmının ne kadar sürdüğünü etkiler.
Arrow Anahtar Adım Boyutu (PX): Daha yüksek, her ok tuşuna basın için daha fazla kaydırma anlamına gelir.
Klavye desteğini etkinleştir: Ok tuşları, PGUP/PGDown, uzay çubuğu, ev/son için smoothScroll ekler.
Pulse Algoritmasını Etkinleştir: Animasyonlara kolaylaştırma ekler.
Tüm tarayıcılar için etkinleştirin: Varsayılan olarak SmoothScroll yalnızca Webkit tabanlı tarayıcılarda çalışır. Bu seçenek, Firefox.Easy gibi tüm tarayıcılarda SmoothScroll’u mümkün kılar:
Eklentiler gerçekten WordPress’i sevimli kılan anahtar şeylerden biridir ve yeni eklentilerden kaçınmamalısınız. Bir WordPress eklentisi yüklemenin en kolay yolu doğrudan admin alanından.
Eklenti arşivini seçin ve şimdi yükleyin.
Eklenti kısa süre içinde kurulacak. Kurulum tamamlandığında, “Eklenti Etkinleştir” bağlantısını tıklayarak eklentiyi etkinleştirmeniz gerekir. Gömülü içeriğe sahip daha şaşırtıcı özellikler (PDF, Flash)
Tam Dokunmatik Padde Destek
Kısa kodlu sayfaları hariç tutun
Hafif ve hızlı, sadece 7kb minikleştirildi
Akıllı, pürüzsüz kaydırma, mobil ve dokunmatik cihazlar için kendini otomatik olarak devre dışı bırakacaktır
Gutenberg uyumlu
WooCommerce, Buddypress ve daha fazlası ile test edildi
Super-Easy Yönetici Arayüzü, SecondsFeatures ListMouse Wheel, Orta Fare ve Klavye Desteği
Tam Klavye Desteği: Arrow Tuşları, PGUP/PGDING, Uzay Çubuğu, Ana Sayfa/End
Özelleştirilebilir adım boyutları, saniyede çerçeveler ve daha fazlası…
Gömülü İçerik ile Çalışır (PDF, Flash)
Tam Dokunmatik Padde Destek
Kullanımı Kolay: Kurul ve Git
Tüm temalarla çalışır
Mobil cihazlarda çalışıyor
Tüm modern tarayıcılarda çalışır
Hafif ve hızlı, sadece 7kb minikleştirildi
Yerli javascript, jQuery olmadan
Akıllı, pürüzsüz kaydırma, mobil cihazlar için otomatik olarak kendini devre dışı bırakacaktır
Kısa kodlu sayfaları hariç tut [t42_disable_smooth_scroll]
Gutenberg uyumlu.
Tüm büyük tarayıcılar desteklendi: IE9, Chrome, Firefox, Safari, Android Tarayıcı, Opera, iOS tarayıcısı
WooCommerce, Buddypress ve daha fazlası ile test edildi
Saniyeler içinde ayarlanan süper kolay yönetici arayüzü.
Yükleme Rehberi
Ayrıntılı Kullanıcılar ManualItem Cortents01-Plugin
02-Doküman
Lisanslama

Smooth Scrolling Site, really Cool and Easy WordPress Eklentisi; eklentisi, Animasyonlar eklentisi, Etki eklentisi, Gutenberg eklentisi, Tuş Takımı eklentisi, Taslak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-581

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews