Simple Link Directory WordPress Eklentisi

Açıklama

Simple Link Directory / Basit Bağlantı Dizini WordPress Eklentisi
Basit Link Dizin Pro
Simple Link Dizin Pro, listelemek için benzersiz, gelişmiş ve basitçe en iyi WordPress dizin eklentisidir. Zarif bağlantı dizini, bağlantı listeleri, bağlantı koleksiyonu, bağlantı sayfası, kaynak sayfası, listeleme dizin, topsite betiği, logo vitrini, video galerisi, youtube video dizin, video veritabanı veya ortaklar sayfanızda birkaç dakika içinde web sitenizdeki sayfa sayfası oluşturun.
Otomatik İçerik ve Görüntü Oluşturma ve Backlinks oluşturmak için bağlantılardan para kazanma veya değişim olasılığı ile en yenilikçi WordPress dizin eklentisi. PayPal ile para kazanın, ücretli ve talep listesi için şerit!
** Simple Link Dizin artık web sitesi bağlantılarından otomatik başlık, açıklama ve ekran görüntüsü küçük resim oluşturmayı desteklemektedir. Tek yapmanız gereken bağlantıyı yapıştırmak ve Link Dizin eklentisi gerisini halledecek! Bu, bulacağınız en güçlü ve esnek dizin eklentisidir.
Uyumlu: _Gutenberg, _Elementor, görsel besteci, kunduz yapımcısı vb. Gibi herhangi bir tema ve editör vb.
Bu, bağlantı sayfanız veya kaynaklar sayfanız için yararlı tek sayfa (veya çoklu sayfa) bağlantı koleksiyonlarını ve bağlantı dizinlerini kolayca ve hızlı bir şekilde iyileştirmenin yeni bir yoludur. Kullanıcılarınızın seveceği, yer işareti koyacağı, yerleştireceği ve paylaşacağı niş özel yararlı bağlantı dizinlerini küratörlüğünü yaparak web sitenizi bir otoriteye dönüştürün!
Basit bağlantı dizini yeni özellikler!
———————————–
Yeni sürüm, birçok küçük iyileştirme ve şerit ödeme entegrasyonu, çok sayfa modu, tam çok dil desteği, giden tıklama sayımı, tıklamalara göre sipariş, bağlantı tıklama istatistik özelliği, otomatik küçük resim oluşturma, otomatik başlık ve açıklama üretimi gibi bazı önemli özelliklerle geliyor. Web sitesi bağlantısı ve daha fazlası!
Şimdiye kadar Basit Bağlantı Dizini tek bir sayfa dizini olarak daha uyguntu. Yeni multip mod, sayfalarınızdan herhangi birine tek bir kısa kod satır eklenerek etkinleştirilebilir. Bu, tüm kategorilerinizi, listelerinizi ve bağlantılarınızı hiyerarşik olarak görüntüler. Çok sayfalık mod, aralarından seçim yapabileceğiniz 2 şablonu destekler.
Simple Link Direchory Pro artık bağlantı tıklamalarına göre sipariş gibi birçok top script özelliğini destekliyor, yönetici için istatistikleri tıklayın, upVote’u IP ile kısıtla, yalnızca kullanıcılarda oturum açmış UPVOT’u kısıtla, listeler için upVotes’i sıfırlayın vb.
### Daha fazla özelleştirme seçeneği ve yönetici gücü
Her şablonu elden geçirdik ve onları geliştirdik, her şeyi tercihlerinize göre özelleştirebilir, optimize edilmiş ve artan hız yaptık, daha iyi bir kısa kod jeneratörüyle daha fazla esneklik sağladık.
### ve beğenebileceğiniz birkaç şey daha
Simple Link dizini, yeni sol yan filtre pozisyonu özelliğinden ve daha büyük görüntülerden yararlanmak için uygun yepyeni bir şablonla birlikte gelir. Bu doğru – artık filtrelerinizi üstte ve/veya yanda tutabilirsiniz ve kullanıcılar güzel bağlantı dizini listelerinizi aşağı kaydırdıkça bunları sabit bir konumda tutabilirsiniz. Harika görünüyor ve çok kullanıcı dostu.
Oh, ve tüm listelerinizi sekme kategori biçiminde göstermenizi sağlayacak yepyeni bir kısa kod seçeneği var ve ayrıca UPVote simginizi seçme seçeneklerine sahipsiniz. Standart başparmakların yanı sıra Firey sıcak, kalp, yıldız veya gülen yüz arasından seçim yapabilirsiniz.
### Basit bağlantı dizini ile ne yapabilirsiniz?
Eski stil sıkıcı dizin stillerini ve düzenlerini unutun. Bu yenilikçi ve güçlü, ancak basit bağlantı dizini WordPress eklentisi, web sitesi logosu ve kolaylıkla kısa bir açıklama ile kapsamlı bağlantı listeleri oluşturmanıza ve küratörlüğünü oluşturmanıza olanak tanır.
Yararlı bağlantılar koleksiyonları oluşturun veya en sevdiğiniz yer işaretlerinin kütüphanesi stil olarak paylaşın ve web sitesi kullanıcılarınızla paylaşın. Herhangi bir geniş konuda düzinelerce veya yüzlerce alakalı web sitesi bağlantısını seçin. Ardından, tüm bağlantı listelerinizi tek bir sayfada güzel bir düzende gösterin. Veya kısa kodla gösterilecek herhangi bir tek bağlantı listesi seçebilirsiniz. Olasılıklar sonsuzdur. İnsanların bağlantıları kullanmasına ve ne istediklerini göstermesine izin verin.
### Tek sayfalık bir dizin veya çok sayfalı dizin oluşturun
Bu bağlantı listeleme dizin eklentisi, bir sayfaya veya kaynak sayfa/s olarak gömülü tek sayfalık dizinler için mükemmel bir çözümdür. Multips mod, WordPress sayfanızın veya yayınınızın herhangi birine tek bir kısa kod satır eklenerek etkinleştirilebilir. Bu, tüm bağlantı kategorilerinizi, bağlantı listelerinizi ve bağlantı ayrıntılarını hiyerarşik olarak kendi sayfasında otomatik olarak görüntüler. Şimdiye kadar Basit Bağlantı Dizini en çok tek bir sayfa dizini olarak uyguntu. Yeni özellik birçok yeni olasılık açıyor!
### Bir Satıcı Dizini veya Ortaklar Dizini Oluşturun
Ülke veya dünyaya yayılmış çok sayıda satıcı veya ortak mağazası olan bir şirket misiniz? Simple Link Dizin, satıcı web sitesi bağlantılarını listelemek için verimli bir satıcılar dizin eklentisi olarak çalışabilir.
### Bir video galerisi veya video dizini oluşturun
Bu WordPress dizin eklentisini VIMEO veya YouTube video dizini listesi olarak kullanabilirsiniz. Vimeo veya YouTube videolarına bağlantılar eklemeniz yeterlidir, video bir ışık kutusunda çalacaktır. Bu çok amaçlı dizin eklentisiyle YouTube ve Vimeo’dan bir video galerisi veya video veritabanı oluşturun.
### Otomatik Pilotta Para Kazanın
En sevdiğiniz bağlantı koleksiyonlarınızdan veya yer imlerinizden para kazanın WordPress web sitenizle çevrimiçi para kazanın! Basit bağlantı dizini ile küratörlü bağlantı listelerinizle para kazanmak mümkündür. Son derece kolay ve süper hızlı bir süreçtir. Bu muhteşem WordPress dizin eklentisi ile 48 saatin altında kaliteli bir para kazanma web sitesi kurabilirsiniz. Dizininize bağlantılar eklemek ve/veya diğer web sitesi sahiplerinin PayPal ve şerit ödeme ile liste (bağlantı) talep etmesine izin vermek için ücretli liste seçeneğini ayarlayabilirsiniz.
Gömme Listesi özelliği, diğer web sitesi sahiplerinin web sitelerinde oluşturduğunuz listeleri göstermesine ve paylaşım, katılım ve kendi değerini artırmasına olanak tanır. Büyük bir bonus olarak, küratörlü bağlantı listeleriniz paylaşıldığında geri bağlantılar alabilirsiniz!
Basit bağlantı dizini, bir anlamda, WordPress web siteniz, döneminiz için ihtiyacınız olacak nihai içerik küratörlüğü eklentisi ve yer imi yöneticisidir.

Simple Link Directory WordPress Eklentisi; eklentisi, Dizin eklentisi, Liste eklentisi, Para eklentisi, Toplamak eklentisi, Değişme eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS, CSS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-237

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews