ShareBang, Ultimate Social Share Buttons for WP WordPress Eklentisi

Açıklama

ShareBang, Ultimate Social Share Buttons for WP / Sharebang, Ultimate Sosyal Paylaş Düğmeleri WordPress Eklentisi
ShareBang, WordPress için devrim niteliğinde bir sosyal paylaşım eklentisidir
Hisseleri ve trafiği artırmanıza ve satışlarınızı aşırı şekilde büyütmenize yardımcı olacak sosyal medya WordPress eklentisinin tam bir deneyimidir.
ShareBang, günümüzde WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Skype, Line, Viber ve daha fazlası gibi ağır kullanım da dahil olmak üzere büyük sosyal ağların +42’sini destekliyor.
ShareBang, özelliklerle dolu ve tamamen özelleştirilebilir, +35 düğme temaları ve nihai düğmeler temaları (türünün ilk örneği), sosyal dolap, posta listesi oluşturucu, analitik sistemi, A/B testi, otomatik Güncelleme, Tweet’e tıklayın, Facebook Kaydet düğmesi (benzersiz), MailChimp, Mailster ve çok daha fazlası ile entegre …
Yukarıdaki özelliklerin tümü ve daha fazlası, daha fazla takipçi, aboneler almanıza, trafiği sürmenize ve satışlarınızı büyütmenize yardımcı olmak için kullanımı kolay kullanımı kolaydır.

ShareBang, Ultimate Social Share Buttons for WP WordPress Eklentisi; eklentisi, Düğmeler eklentisi, Hisse Senetleri eklentisi, Paylaşmak eklentisi, Icon eklentisi, Icon eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.9’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS, CSS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-853

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews