Sergio – Personal Portfolio React NextJS Template Web Teması

Açıklama

Sergio – Kişisel Portföy Şablonu, son derece yaratıcı, modern, görsel olarak çarpıcı ve bootstrap 4 reaksiyon NextJs Duyarlı Portföy Şablonu
Sergio – Bootstrap 4 Kişisel Portföy
Sergio, basit, modern, yaratıcı ve duyarlı bir reactjs OnePage şablonudur. Kendinizi bile işinizi sunmanıza/daha akıllıca ve kolay bir şekilde devam etmenize yardımcı olacaktır. Bu, ReactJS, CSS3, Bootstrap 4 gibi modern teknolojilerle üretilmiştir. Temiz modern tasarımla% 100 yanıt veriyor.
Şablonda kullanılan tüm bileşenler iyi yorumlanmış, W3C onaylanmış ve iyi belgelenmiştir.
Tam özellikli duyarlı tasarım
CSS3 animasyonları
React NextJs ile geliştirildi
Gündüz ve Gece Mood
SEO optimize edilmiş
Mobil Navigasyonlar
Tüm cihazlara tamamen duyarlı
Geliştirici dostu kodlama
Yapışkan navigasyon
Çok iyi belgelenmiş
Ücretsiz Güncellemeler

Sergio – Personal Portfolio React NextJS Template Web Teması ; Reactjs web tasarım görseli, Nextjs web tasarım görseli, Personalportfoilo web tasarım görseli, Reactportfolio web tasarım görseli, Vcard web tasarım görseli, Blog web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-107

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews