SenCare | Elderly Home & Senior Care HTML Template Web Teması

Açıklama

A) Giriş
SENCARE | Yaşlılar Home & Senior Care HTML5 Web Sitesi Şablonu, sadece Old Haven veya Yaşlılık Evi hakkında göz önünde bulundurularak yapılan özel bir tasarım paketidir. Yaşlı bakım, kıdemli bakım, yetimhaneler, tıbbi bakım, yaşlılık evi, yoksul insanlar, sadaka, bağış toplama ve diğer ilgili kâr dışı işletmeler için kullanılan en iyi yolu sağlar. En son teknolojiye dayanan modern, temiz, yaratıcı ve benzersiz bir tasarıma sahiptir.
03 ana sayfa düzenleri ve yaklaşık sayfa düzeni ve 06+ geçerli HTML5 sayfa şablon tasarımları içerir. SENCARE | Yaşlı Ev ve Kıdemli Bakım Şablonu, Bootstrap V4.0, HTML5 & CSS3 ve Sınırsız Renk Şemaları ile kodlanmıştır. Tüm modern tarayıcılar ve arama motoru dostu ile uyumludur. Bu harika şablonla sanat eserlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyin!
** b) HTML dosyaları nasıl düzenlenir? **
Biz 03 ana sayfa stilleri, ABD stilleri, stiller hakkında ve bize sayfa stili ile iletişime geçme gibi 06+ özel HTML şablonları ekledik. Lütfen HTML dosyalarını Dreamweaver, Notepad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin.
c) CSS dosyaları nasıl düzenlenir?
Style.css (varsayılan) gibi bazı özel CSS stilleri ekledik. Lütfen tüm CSS dosyalarını DreamWeaver, Not Defad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin. Örneğin, banner resimlerinizi düzenlemek istiyorsanız, stilde açık style.css ve banner görüntüsü için “.banner-con” a bakın ve stillerinizi değiştirin.
D) Renk şemaları nasıl kullanılır?
Lütfen style.css dosyasını Sencare/Vars/CSS klasöründen bir metin düzenleyicisi ile açın ve kendi renklerinizi oluşturun. #000000 Bu bizim birincil rengimizdir, hepsini yeni renk kodunuza arayabilir ve değiştirebilirsiniz.
E) Yük animasyonunda nasıl kullanılır?
Web sitemiz için yük animasyonunda wow.js. Önceden tanımlanmış sınıflar adını ekleyerek veya değiştirerek bunları düzenleyebilirsiniz.

SenCare | Elderly Home & Senior Care HTML Template Web Teması ; Faaliyetler web tasarım görseli, Yaşamak web tasarım görseli, Bakım web tasarım görseli, Yaşlı web tasarım görseli, Yaşlı web tasarım görseli, Çalışan web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-272

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews