Senatory – Political Election Party HTML Template Web Teması

Açıklama

Senatör – Siyasi Parti ve Aday Oylama HTML Şablonu Tüm cep telefonları, sekme ve dizüstü bilgisayarlar gibi her türlü cihaz için tamamen duyarlıdır. Senator, kurumsal ve politik bir web sitesi oluşturmak için her türlü özelliği içermiştir. Blog, Kurumsal, Etkinlik, Bağış, Takım Sayfası, Kampanya Sayfası ile 18’den fazla iç sayfa ve 2 ana sayfa var
En İyi Özellikler6+ Ana Sayfa Sayfaları
40+ bölümü
17+ sayfa
Bootstrap ızgarasını takip edin
Duyarlı tasarım
Google Font Kullanıldı
Piksel mükemmel
Eşsiz, yaratıcı, temiz ve modern tasarımlar
WordPress ve diğer platformlara dönüştürmek için mükemmel
Ücretsiz yazı tipi tabanlı simgeler
Ücretsiz yazı tipleri
Ve daha fazlası

Senatory – Political Election Party HTML Template Web Teması ; Aday web tasarım görseli, Kampanya web tasarım görseli, Siyasal web tasarım görseli, Parti web tasarım görseli, Siyasetçi web tasarım görseli, Oylama web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-490

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews