Scramble Storm – Horror brush Font Yazı Tipi

Açıklama

Yeni Ürünlerimizin Tanıtımı Cramble Storm Korku Fırçası Yazı Tipi, ligatür ve çok dilli desteğe sahip el yapımı kaba fırça yazı tipidir.
Tasarımınızdaki mesajı iletmenizi kolaylaştırabilir. Harika ekran, etiketleme, film sceen, poster, film başlığı, tırnak, posterler, DIY projeleri, markalaşma, ambalaj, tebrik kartları, web siteleri, fotoğraflar, fotoğraf kaplamaları, işaretler, pencere sanatları ve çok daha fazlası için kullanın!
Korku Vibes, Korku Poster, Çocuk Kitabı, Karikatür, Çizgi Roman vb. İhtiyacı olan proje için en iyisi
Neler Dahil: Scramble Storm (OTF/TTF)
Standart glif
Ligatür glifleri
Çok dilli
Web yazı tipi
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da PC & MacAccessedable’da çalışır, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri çok dilli destek içerir
Kullanılan Görüntü: Önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar yalnızca illüstrasyon amacına yöneliktir.
Şerefe!
Teşekkür ederim

Scramble Storm – Horror brush Font Yazı Tipi; Korku yazısı, Kan yazısı, Fırça yazısı, Sert yazısı, Bağırmak yazısı, Korkutucu yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3703

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews