Salimov – Horizontal Personal NextJS Portfolio Web Teması

Açıklama

Salimov, Bootstrap 5’e dayanan yaratıcı, animasyonlu, yatay kişisel bir portföy şablonudur, bunu kişisel özgeçmişiniz, CV veya portföyünüz için kullanabilirsiniz. Salimov, geçerli ve temiz React & CSS3 kodunda yazılmıştır. Özelleştirmek kolaydır ve aynı zamanda iyi belgelenmiştir, böylece ihtiyaçlarınıza uyacaktır.
Tam özellikli duyarlı tasarım
Yaratıcı animasyonlar
8 renk ön ayarları
CSS3 animasyonları
Bootstrap 5 çerçevesi
Pürüzsüz geçişler
React NextJs ile geliştirildi
Gündüz ve Gece Mood
SEO optimize edilmiş
Mobil Navigasyonlar
Tüm cihazlara tamamen duyarlı
Geliştirici dostu kodlama
Yapışkan navigasyon
Çok iyi belgelenmiş
Ücretsiz Güncellemeler

Salimov – Horizontal Personal NextJS Portfolio Web Teması ; Reactjs web tasarım görseli, Nextjs web tasarım görseli, Personalportfoilo web tasarım görseli, Reactportfolio web tasarım görseli, Vcard web tasarım görseli, Blog web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-106

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews