Sableklish -Display Serif Yazı Tipi

Açıklama

Merhaba SableKlish – benzersiz ligatürler bağlı serif, harfleri sorunsuz bir şekilde bağlamak için ligatürleri kullanan zarif bir ve font. Kelime işareti logolarına, monogramlara veya çekme tırnaklarına benzersiz bir bükülme eklemek için mükemmeldir. SableKlish’in 16 ligatürü vardır.
Neler Dahil: SableKlish (OTF/TTF)
Standart glif
Ligatürler
Web yazı tipi
Uluslararası Aksan
PC & Mac’te çalışıyor
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da erişilemeyen basit kurulumlar, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri kullanılan çok dilli desteklemeyi içerir: önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, sadece illüstrasyon amacına yöneliktir.

Sableklish -Display Serif Yazı Tipi; Serif yazısı, Görüntü yazısı, Modern yazısı, Lüks yazısı, Zarif yazısı, Marka yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3955

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews