Reviews Slider for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Reviews Slider for Elementor / Elementor için Kaydırıcı İncelemeler WordPress Eklentisi
Gözden geçiren WordPress eklentisi ile hızlı ve kolay bir şekilde bir referans kaydırıcısı alın. Eklentinin temel amacı, ürünleriniz veya hizmetleriniz için müşteri incelemeleri içeren bir blok oluşturmaktır. Aynı zamanda, esnek eklenti ayarları, kaydırıcıyı farklı amaçlar için kullanmaya izin verir. Tinymce düzenleyicisini kullanarak her slayt için herhangi bir içerik eklemekte ve medya kitaplığından bir resim yüklemekte özgürsünüz. Gözden geçiren, derecelendirilmiş incelemeler, ekip üyeleri, belirli ürünler, görüntüler, hizmetler, teklifler vb.
Elementor Widget, özelleştirilebilir slayt düzenleri ve esnek ayarlarla çeşitli amaçlar için sınırsız kaydırıcılar/atlıkarıncalar eklemenizi sağlar. Mevcut beş slayt anahtarlama modundan birini seçin, farklı cihazlar için ekran başına görüntülenen slayt sayısını girin, otomatik oyun hızını belirtin ve diğer birçok seçeneği yönetin. Derecelendirme simgeleri simgeler kitaplığından seçilebilir veya SVG biçiminde yüklenebilir. Ayrıca, kaydırıcı, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde stilize etme yeteneği ile çeşitli navigasyon türleri sağlar.
İnceleme ile başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Gözden geçiren çok esnek stil ayarlarına sahiptir. Metin için renkleri, yazı tiplerini, arka planı, sınırları, kürekleri/kenar boşluklarını ve farklı öğeler için diğer şeyleri değiştirebilirsiniz. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
ElementorCustom derecelendirme simgeleri için gözden geçiren eklentisinin özellikleri
Özelleştirilebilir slayt düzeni
“Sahte yorumlar” ve derecelendirmeler için mükemmel
Yazar ve şirket için bağlantılar sağlayın
Slaytlardaki özel içeriği destekler
Çeşitli slaytlar anahtarlama modları
Oklar ve noktalar navigasyon
Esnek ?arousel ayarları
Normal ve aktif derecelendirme için renk ayarları
Kısaylık kodlarını referans metin olarak kullanmaya hazır
5 gözden geçiren şablon içerir
Özelleştirilebilir ayırıcı
Bir sayfada sınırsız referanslar
Duyarlılık Ekran Ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, Elementor için CodeCanyon BuyersReviewer desteğini içeriyordu, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Reviews Slider for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Sahte eklentisi, Gözden Geçirmek eklentisi, Geri Bildirim eklentisi, Fikir eklentisi, Eklenti eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-470

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews