Responsive Posts Carousel WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Responsive Posts Carousel WordPress Plugin / Duyarlı Mesajlar Çarşamba WordPress Eklentisi
Duyarlı Destekler Carousel, gönderileri, galeri görüntülerini, WooCommerce ürünlerini ve dokunmatik özellikli bir atlıkarıncada/kaydırıcıdaki diğer tüm özel gönderi türlerini göstermenizi sağlayan hafif ve güçlü bir WordPress eklentisidir.
Çekirdek Özellikler50+ Kullanıma Hazır Şablonlar
Canlı şablon editörü
Çok sıralı kaydırıcı
Dikey/yatay kaydırıcı
Eşit Yükseklik Modu
Özel görüntü boyutlandırma
Sosyal paylaşım düğmeleri
Multisite (MU) Destek
Çeviri Hazır ve RTL Desteği
Özel Sipariş ve Sıralama Seçenekleri
Ajax Lightbox
Continous Scrollingou, 50’den fazla kullanıma hazır şablon arasından seçim yapabilirsiniz ve canlı şablon düzenleyicisini kullanarak bunları ihtiyacınıza göre özelleştirebilir. Müthiş yazı kaydırıcınızı sadece birkaç dakika içinde oluşturmak için bir sürü ayar ve seçenek mevcuttur. Vitrin, dikey kaydırıcı, çoklu sıralı kaydırıcı vb. Dahil hemen hemen her türlü kaydırıcı oluşturabilirsiniz. Kaydırıcılar için sütun sayısı her cihaz (masaüstü, tablet ve mobil) için ayrı olarak tanımlanabilir ve eşit yükseklik modu slaytlarınızı daha fazla yapar Güzel ve simetrik. Sayfa yük hızını artırmak için özel görüntü boyutu da seçilebilir ve Lazyload seçeneği, sayfa yüklendiğinde kaydırıcınızı görüntülemenizi sağlar.
Seçim sonrası kriterleri esnektir ve yayınlarınızı/CPT’lerinizi kimlikler, tür, tarih, yazar, durum, taksonomi, terim ve hatta özel meta ile görüntüleyebilirsiniz. Özel sipariş, slaytlarınızı ihtiyaçlarınıza göre yönetmenizi ve sıralamanızı sağlar. Yer tutucu görüntüsü, öne çıkan bir görüntüye sahip olmayan yayınlar için kullanılabilir. Belirli yayınlar da seçilen kriterlerden hariç tutulabilir.
Kaydırıcıya özel bir yazı/CPT meta görüntüleyebilirsiniz. Gelişmiş özel alanlar da desteklenmektedir. Tüm şablonlar, tıpkı WordPress’in diğer şablon dosyaları gibi, temanın/çocuk temasının dizininde kopyalayarak bunlarda değişiklik yapmak için geçersiz kılınabilir. Sayfa oluşturucular, gerçek kısa kodları yazdırmak yerine gerçek içeriği görüntülemek için de desteklenir.
Ajax tabanlı açılır pencere (LightBox), yayın detayları sayfasına gitmeden tüm gönderiyi kaydırıcının hemen üstünde görüntülemenizi sağlar.

Responsive Posts Carousel WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Kaydırıcı eklentisi, WordPress eklentisi, Wpslider eklentisi, Postalamak eklentisi, Postcarousel eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-368

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews