Relxtower – Single Property Real Estate HTML Temp Web Teması

Açıklama

Relxtower – Tek Gayrimenkul Gayrimenkul HTML Web Siteleri. Emlak ajansları ve mülk sahipleri. Relxtower, en son Bootstrap Framework / HTML5 / CSS3 teknikleri kullanılarak hazırlandı ve tek bir mülkiyet gayrimenkul HTML’nin içermesi gereken her bir unsuru içerecek şekilde inşa edildi!
Bu HTML şablon tabanını, danışmanlık, finans ve sigorta işi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentiye göre tasarlandı.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap 4.102 Ana Sayfa Animasyonları üzerinde tamamen duyarlı tasarım tabanlı, html5 ve css3easy ile CustomEeclean DesignSticky Headercommented ve Clean Coderetina Ready.free Google yazı tipleri ile HTML5 ve CSS3EASY ile Iconsbuilt.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

Relxtower – Single Property Real Estate HTML Temp Web Teması ; Ajanslar web tasarım görseli, Daireler web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Ev web tasarım görseli, Mülk web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-352

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews