Regysca Elegant Modern Serif Font Yazı Tipi

Açıklama

Regysca modern ve zarif bir Serif yazı tipidir. Regysca, reklam, markalama, logototlar, ambalajlar, başlıklar, başlıklar ve editoryal tasarım için çok uygundur. Bu yazı tipi, normal ve eğik versiyon olmak üzere iki stilde gelir.
Bu yazı tipi, özel tasarım yazılımı olmadan tüm ek karakterlere tam erişim sağlayan Unicode PUA ile kodlanmıştır. Mac kullanıcıları yazı tipi kitabını kullanabilir ve Windows kullanıcıları, en sevdiğiniz metin düzenleyicinize / uygulamanıza yapıştırmak için ekstra karakterlerden birini görüntülemek ve kopyalamak için karakter haritasını kullanabilir.
Tüm glif varyasyonlarını görüp erişebilmeniz için Adobe Illustrator, Adobe Photoshop CC, Adobe InDesign veya CorelDraw gibi OpenType özelliklerini ve glif panellerini destekleyen bir program kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Regysca Elegant Modern Serif Font Yazı Tipi; Serif yazısı, Font yazısı, Modern yazısı, Zarif yazısı, Logo yazısı, Estetik yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3679

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews