Reggy – Fun Retro display font Yazı Tipi

Açıklama

Reggy’yi tanıtmak
İnce ila siyah ve değişken formatta 5 ağırlıktan oluşan benzersiz ve çekici ekran yazı tipi. Keskin köşeler yuvarlak dinamik eğrilerle birleştiğinde eğlenceli ve mutlu bir izlenim yaratır.
Reggy, ambalaj tasarımı, logolar, başlık metni ve markalaşma, yaratıcı, eğlenceli tasarım temaları için izleyicinin dikkatini anında çekmek için uygundur.
Stilistik alternatifler, çeşitli şekillerin yazı fikrinize iyi görünümlü bir görünüm vermesini sağlar.
Alternatif nasıl erişilir? Adobe Photoshop Pencereye Git – Glifler
Adobe Illustrator Type – Glifler
Diğerleri (Canva, Cricut Tasarım Alanı, vb.) Açık yazı tipi kitabı (Mac) / Karakter Haritası (Windows) – Tüm glifleri görüntülemek için ayarlanmış, istediğiniz glifi kopyalamak ve yapıştırılmış diller Avrupa, Orta / Doğu Avrupa, Baltık, Türk, Romanya

Reggy – Fun Retro display font Yazı Tipi; Retro yazısı, Nostaljik yazısı, Oluklu yazısı, Fırça yazısı, Güçlü yazısı, Didone yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3764

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews