Reala – Property Listing NEXT.JS, Strapi app Web Teması

Açıklama

Reala, Next.js ve Strapi kullanılarak oluşturulan bir mülk listeleme uygulamasıdır. Kullanıcıların mülklere göz atmasına ve arama yapmasına, ayrıntılı bilgileri ve fotoğrafları görüntülemesine ve mülk sahibine veya aracısına başvurmasına olanak tanır. Ayrıca, mülk sahipleri ve temsilcilerinin listelerini yönetmeleri ve potansiyel kiracılar veya alıcılarla iletişim kurmaları için kullanıcı dostu bir arayüz sağlar. Strapi ve Next.js’in gücü ile, mülk listelerini yönetmek için hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir bir yol sağlar.
Ana özellikler .JS 13 & Strapi 4.6
Kira ve Satış, listeler için mevcut seçeneklerdir
Strapi arka uçtan getirilen tüm özellik listeleri
Strapi arka uçtan gelen tüm blog yayınları
MailChimp Abonelik seçeneği
Çalışma İletişim Formu
Çevrimiçi Belgeler

Reala – Property Listing NEXT.JS, Strapi app Web Teması ; Mimari web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Ev web tasarım görseli, Konut web tasarım görseli, Liste web tasarım görseli, Nextjs web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-170

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews