Qutter – Barbers & Hair Salons HTML Template Web Teması

Açıklama

** Qutter ** Tamamen duyarlı, berber ve kuaför bir html şablonudur ve profesyonel berber, kuaför veya berber web sitesi için harika bir tasarım fikridir. Hizmetinizin veya işletmenizin potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmesi gerekebilecek beş zarif görünümlü ev varyasyonu ve diğer tüm temel dahili sayfalarla birlikte gelir.
Şablon Özellikleri 03 Benzersiz Ana Sayfa Sürümü
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 4 ile inşa edilmiş
SCS’ler dahil
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Qutter – Barbers & Hair Salons HTML Template Web Teması ; Berber web tasarım görseli, Berber Dükkanı web tasarım görseli, Güzellik web tasarım görseli, Saç web tasarım görseli, Saç web tasarım görseli, Salon web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-562

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews