Quarter – Real Estate XD Template Web Teması

Açıklama

Çeyrek – Emlak Adobe XD Şablonu
Çeyrek – Gayrimenkul, Mimarlık ve İç Tasarım Adobe XD Şablonu Gayrimenkul web siteleri için, yerel veya küresel bir dizin sitesi, ajan, ajan, mülk listesi, gayrimenkul listesi, kiralama, retina hazır, gayrimenkul, kurumsal, ve apartman hizmetleri sunumları. Toplam 13+ Adobe XD dosyası dahildir. Bu tasarım çok yaratıcı ve benzersizdir ve özelleştirilmesi ve kullanılması çok kolaydır.
Bu Adobe XD şablon dosyaları iyi organize edilmiş ve buna göre adlandırılmıştır, bu nedenle özelleştirilmesi ve güncellenmesi çok kolaydır. Sadece birkaç tıklamayla herhangi bir resminizle kolayca değiştirebilirsiniz.
Özellik Liste13+ Adobe XD Dosyaları
3+ ana sayfa düzenleri
Önemli Ayrıntılar Sayfaları
Premium yazı tipleri
Aktif ve Hover stilleri dahildir
Kolayca özelleştirilebilir Adobe XD dosyaları
Temiz ve Modern Stil
İç sayfalar
Kullanılan premium görüntüler
İyi organize edilmiş katmanlar
Bootstrap 4 Grid SystemNote: Bir PSD veya Figma şablonu değil, bir Adobe XD şablonu.

Quarter – Real Estate XD Template Web Teması ; Temiz web tasarım görseli, Ev web tasarım görseli, Kira web tasarım görseli, İç Mekan web tasarım görseli, Tasarım web tasarım görseli, Liste web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

XD File

Ürün Kodu

VSTHM11-658

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews