Quarter – Real Estate React Template Web Teması

Açıklama

Çeyrek – Modern Gayrimenkul Reaksiyon JS Şablonu
Çeyrek Gayrimenkul, Mimarlık ve İç Tasarım React Şablonu Gayrimenkul web sitesi için, yerel veya küresel bir dizin sitesi, emlak acentesi, emlakçı, emlak şirketi, emlak şirketi web sitesi, mülk listesi, listeleme, mülk Satış, emlak ajansı, mülk geliştirme, gayrimenkul geliştiricisi, gayrimenkul listesi, gayrimenkul inşaatı, lüks, lüks gayrimenkul, lüks mülk, gerçek esate web sitesi, emlak komisyoncusu, emlakçı, Google Haritalar, Emlakçı Temsilcisi, Kiralama, Retina Hazır, Gayrimenkul, Modern Gayrimenkul, Gerçek Evler, Reales, Residence, Residence Gayrimenkul, Tek Mülk, Tek Mülkiyet, Köy, Lodge, Houzez, Evim, Hendon, Gayrimenkul, Oda, Daireler, Apartman Kompleksi, Gerçek Ev, Ajan, Tek Temsilci, Kurumsal, Mülk, Ev, Ev, Düz, Modern, Temiz, Emlak E-Ticareti, Gayrimenkul Emer-Ticaret, E-Ticaret, E-Ticaret, E-iletişim, çok amaçlı, bir gayrimenkul için en iyi çözüm Alışveriş, bir e-ticaret web sitesi, apartman hizmetleri sunumları için en uygun. Bu tasarım çok yaratıcı ve benzersizdir ve özelleştirilmesi ve kullanılması çok kolaydır.
En son React çerçevesi ile çeyrek gayrimenkul Duyarlı React şablon yapımı. Şablonun her bölümü ihtiyaçlarınıza göre% 100 özelleştirilebilir. Tüm modern ve eski tarayıcılar, tabletler ve mobil cihazlarda desteklenmektedir.
Hizmetinizin veya işinizin potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmesi gerekebilecek on zarif görünümlü ev varyasyonları ve diğer tüm temel dahili sayfalarla birlikte gelir.
Özellik Liste10+ Farklı Ana Sayfa Sayfaları
30’dan fazla iç sayfa
05+ başlık varyasyonu
Aşağıya doğru açılan menü
kaydırıcı
Marka logosu
Breadcrumb afiş
Özellikli ürün
Carousel ile Ürün
Hızlı Görünüm
Ürün Rozeti/Çıkartma
Ürün Detayları
Ürün Zoom
Ürün açılır
Toplama sekmesi
Toplama
İlgili ürün
Referans
Takım
İletişim bilgileri
İletişim Formu
Düzgün, temiz ve basit tasarım
Yaratıcı ve modern düz tasarım
Bootstrap 5’e göre inşa edilmiş
Tamamen duyarlı
Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
İyi yorumlanmış HTML ve CSS dosyaları
Google Yazı Tipleri
Sass dosyası dahil
Hız optimize edilmiş
Dokümantasyon – Evet
Lisans – GPL
Sürüm – 1.0.0
Düzen – Duyarlı
Sütunlar – 4
İyi belgeler
Kullanıcı dostu kod
Özelleştirmesi kolay
SEO dostu codenoteall görüntüleri yalnızca önizleme amacıyla kullanılır. Şablonun bir parçası değildir ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.
Bu bir WordPress teması değil, sadece bir reaksiyon şablonu ve React’in bir sonraki JS’yi desteklemiyor

Quarter – Real Estate React Template Web Teması ; Dizin web tasarım görseli, Kira web tasarım görseli, Liste web tasarım görseli, Modern web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Mülk web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-434

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews