Qichen – Fast Food & Restaurant HTML Template Web Teması

Açıklama

Qichenis Restoranlar, fast food, fırın, kafe, yemek dükkanı, çay/kahve dükkanı, deniz ürünleri restoranları, catering ve gıda iş web siteleri için mükemmel uygun olan modern bir HTML5 şablonu. Özelleştirmenizi bekleyen çok çeşitli stil sayfaları var, aklınıza gelebilecek her şey şablonumuzla oluşturulabilir. Yenilikçi, modern ve temiz bir restoran, fast food, fırın, kafe, çay/kahve dükkanı, deniz ürünleri restoranı veya Food Shop HTML şablonu arıyorsanız, Qichen’i seçmelisiniz.
Şablon Özelliklerium 03 Ana Sayfa Sürümü
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 5 ile inşa edilmiş
Sass dahil
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Qichen – Fast Food & Restaurant HTML Template Web Teması ; Kafe web tasarım görseli, Yemek Servisi web tasarım görseli, Şef web tasarım görseli, Yemek Pişirmek web tasarım görseli, Bulaşıklar web tasarım görseli, Fast Food web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-335

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews