Punchy – One Page Template with Morphing Effects Web Teması

Açıklama

Lütfen Hoş Geldiniz Punchy-Yakında Müthiş Gelecek ve Bir Sonraki Projenizi Başlatmak İçin Landing Sayfası HTML Şablonu. Parlak renkler, serin morphing şekilleri ve geçişler, animasyonlu manşetler ve çok daha fazlası – Punchy yakında şablon, müşterilerinizi ilk görüşte etkilemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!
Punchy, benzersizliğinizi gösterecek yaratıcı ve cesur bir tasarıma sahiptir. Sadece yakında şablon değil. Kişisel portföy, ürün sunumu, ajans veya yeni marka lansmanı için kullanabilirsiniz. Kendinizi Punchy ile parlak bir şekilde gösterin!
12 Kullanıma hazır demo varyasyonu, yeni projenizi gerçekten hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olacaktır. Ve elbette Punchy herhangi bir ekran boyutunda harika görünüyor.
Şablon, morphing geçişleri ve animasyonları, animasyonlu başlık, MailChimp entegrasyonu, Ajax iletişim formu, geri sayım zamanlayıcısı ve çok daha fazlası gibi birçok farklı özellik ile sağlandı. Dostça destek ve ayrıntılı belgeler, yumruklu özelleştirmeyi hızlı ve kolay hale getirecektir.
Şablon Özellikleri Tasarımla Tasarım Animasyonları
3 ana ekran türü
12 Kullanılmaya Hazır Demo Varyasyonu
Morphing Yükleme Animasyonu
Animasyonlu giriş sloganı
Animasyonlu başlık
Morphing etkisi ile ana resim
6 İçerik Bölümü
JavaScript Geri Sayım Zamanlayıcısı
Bootstrap 5 ızgara sistemi üzerine inşa edin
Fontawesome Icon Font dahil
Herhangi bir ekran boyutunda mükemmel görüntülenir
Ajax iletişim formunu kullanmaya hazır
MailChimp Abonelik Formu
Özelleştirmesi kolay
Gulp ve Sass tarafından desteklenmektedir
Temiz ve Organize Kod
İyi belgelenmiş lütfen burada kullanılan tüm görüntülerin yalnızca önizleme amacıyla olduğunu ve bunların ana indirme dosyalarına dahil olmadığını unutmayın.

Punchy – One Page Template with Morphing Effects Web Teması ; Yakında Gelecek web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Açılış Sayfası web tasarım görseli, Ürün web tasarım görseli, Html web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-483

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews