Psychomachy – Handmade Scary Font Yazı Tipi

Açıklama

Yeni ürünümüzün psikomachy el yapımı korkutucu yazı tipini ligatür ve çok dilli destek ile tanıtmak. Tasarımların girişleri modern, eşsiz ve eğlenceli görünüyor. Etiketler, alıntılar, posterler, DIY projeleri, markalama, ambalaj, tebrik kartları, web siteleri, fotoğraflar, fotoğraf kaplamaları, işaretler, pencere sanatı, scrapbooking, etiketler ve çok daha fazlası için mükemmeldir! Sokak etiketleme, grafiti tarzından esinlenen yeni ürünümüz Eğlenceli bir tema ile grafity poster, el ilanı, çocuk kitabı, karikatür, çizgi roman vb. İçin çok iyi
Neler Dahil: Psychomachy (OTF/TTF)
Standart glif
Ligaturglifler
Çok dilli
Web yazı tipi
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da PC & MacAccessedable’da çalışır, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri çok dilli destek içerir
Kullanılan Görüntü: Önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar yalnızca illüstrasyon amacına yöneliktir.
Şerefe!
Teşekkür ederim

Psychomachy – Handmade Scary Font Yazı Tipi; Dokulu yazısı, Akım yazısı, Fırça yazısı, Sert yazısı, Bağırmak yazısı, Korku yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3699

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews