Price List for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Price List for Elementor / Elementor için Fiyat Listesi WordPress Eklentisi
Pricer esnektir ve çekici fiyat listeleri ve fiyat tabloları oluşturmak için Elementor Widget kullanımı kolaydır. Clear Pricer Widget ayarları, ürün veya hizmetlerinizin fiyatlarını herhangi bir stil çözümünde görüntülemenizi sağlar. Herhangi bir kodlama bilgisi olmadan size etkileyici sonuçlar getirecektir.
Eklenti, gerekli alanları bilgi ile ekleyebileceğiniz ve hem yatay hem de dikey olarak gösterebileceğiniz olağanüstü özelleştirilebilir bir fiyat bloğu oluşturmak için mükemmeldir. Farklı ekran stillerine sahip yedi alan türü mevcuttur. Fiyat bölümünü eklemek, farklı siteler kurumsal web sitesi, e -ticaret projesi, yaratıcı ajans, gayrimenkul, bir restoran veya perakende şirketi için kullanışlıdır.
Widget’ın yeteneklerini daha iyi anlamak için pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar. Elementor için şablonlara ek olarak, eklenti ayrıca Photoshop, Sketch, Figma ve Adobe XD dosya formatlarındaki her bir şablon için tasarım düzenleri de içerir.
Elementor 2.5 ve daha yüksek için ElementorPerfect için Pricer Widget’ın özellikleri
5 PRICER Şablon Dahil
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar, gradyan, vb.
Özelleştirilebilir priceer düzeni
Metin ve arka plan gradyanı
Fiyat öğeleri için esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Photoshop, Sketch, Figma ve Adobe XD için tasarım düzenleri içerir
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahildir. Pricer widget çok esnek ayarlara sahiptir. Her öğe için renkleri, yazı tiplerini, arka planı, gradyanları, kürekleri ve kenar boşluklarını değiştirebilirsiniz. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için priceer, tüm modern tarayıcılarla son derece uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.
Değişim yeri
1.0.5 – 29 Ağustos 2020 Yönetici alanında verilen eklenti performansı 1.0.4 – 18 Temmuz 2020 SPRICINE GÜNCELLEME ve AKİŞİM SORUNLARI 1.0.0.0.0.0.0.2 – 18 Haziran 2020 Minor Kod İyileştirmeler1.0.1 – 15 Mayıs 2020Button Bağlantı Sabit1 .0.0 – 27 Mart 2020

Price List for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Element eklentisi, Yatay eklentisi, Liste eklentisi, Plan eklentisi, Fiyat eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS, FIG, PSD, SKETCH

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-604

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews