Premium SEO Pack – Wordpress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Premium SEO Pack – WordPress Plugin / Premium Seo Pack WordPress Eklentisi
ÖNEMLİ! Bu eklentiyi öğelerden indirdiyseniz, doğrulamanız gerekmez! Doğrulama yalnızca eklenti Autoupdates içindir!
Premium SEO Pack özelliklerine benzersiz ve özel
WordPress için Premium SEO Pack, web sitenizi bugünün arama motorları için optimize etmek için nihai araçtır. Premium SEO Pack, düzinelerce farklı WordPress eklentisinde bulmayı beklediğiniz tüm özellikleri içerir, ayrıca başka hiçbir yerde bulamayacağınız benzersiz özellikler içerir.
Eklenti, web sitenizi optimize etmenize yardımcı olacak 25’den fazla modülü vardır!
Kütle optimizasyon modülü
Bu, piyasada başka bir yerde bulamayacağınız benzersiz ve özel bir Premium SEO Pack özelliğidir.
Bu nasıl çalışır? Bu modül, tüm yayınlarınızı/sayfalarınızı/özel taksonomilerinizi aynı anda optimize etmenizi sağlar! Bu modülü kullanarak, tüm yayınlar/sayfalar/özel taksonomiler için odak anahtar kelimesini bir düğmenin tek bir tıklamasıyla otomatik olarak algılayabilirsiniz!
Sadece bu değil, aynı zamanda tüm yayınlar/sayfalar/özel taksonomiler için meta başlıkları, meta açıklamaları ve meta anahtar kelimeleri de optimize edebilirsiniz. Bundan daha kolay ne olabilir? WordPress web sitenizi saniyeler içinde optimize edin!
Premium SEO Pack’in en yeni özelliklerinden biri, daha iyi optimize etmek için yayınınıza birden fazla odak anahtar kelime ekleme olasılığıdır!
Google insanlar genellikle biraz benzer veya eşanlamlı anahtar kelimeler olarak kullanırlar. Birden çok odak anahtar kelimeleri için bir yazı sıralamak istiyorsanız, artık Premium SEO paketini kullanarak bu olasılığa sahipsiniz.
Birden çok odak anahtar kelime eklemek ve metninizi optimize etmek artık çok kolay. Maksimum 10 farklı odak anahtar kelime ekleyebilirsiniz.
Google Analytics Modülü.
Bu modül verileri Google Analytics’inizden alır ve anlaşılması kolay bir gösterge tablosuna dönüştürür.
İş dünyasında, analiz verilerini doğru zamanda almak çok önemlidir. Google Analytics – Premium SEO Pack Modülünü kullanarak gerçek zamanlı istatistikler alacaksınız, böylece web sitenizin şu anda nasıl performans gösterdiğini görebilirsiniz.
SERP İzleme
SERP izleme modülünü kullanarak, zamandan tasarruf etmek ve sıralamalarınızı iyileştirmek için anahtar kelimeleri ve sayfaları kolayca izleyin.
SERP, sayfa içi optimizasyon, sabit/periyodik içerik oluşturma ve güvenilir geri bağlantılar aracılığıyla otorite oluşturmanın bir kombinasyonunu içerir.
İyi SERP pozisyonlarına sahip olmak, web sitenizin doğru aramalar için kolayca bulunmasını sağlamak için çok önemlidir.
Siteniz ilk sonuç sayfalarının ötesinde ne kadar görünürse, hedef kitlenizin sizi bulma olasılığı o kadar az olacaktır – insanlar sonuçları hızlı ister, bu nedenle genellikle baktıklarını bulmak için 1., 2. veya 3. arama sonucunu tıklarlar. için.
PagePeed Insights Modülü.
PagePeed Insights – Sayfa Hızı, web sitenizin sıralamasında önemli bir rol oynar. Aslında bir ziyaretçinin sayfanızın tamamen yüklenmesini beklemesi gereken zamanı ifade eder.
Ortalama olarak, tam sayfa yükü yaklaşık 7 saniye sürerken, ideal yük süresi yaklaşık 3 saniye veya daha azdır. Nasıl ölçerseniz ölçün, daha hızlı bir sayfa hızı daha iyidir. Birçok kişi daha hızlı sayfaların hem sıralaması hem de daha iyi dönüşümlü olduğunu buldu. PagePeed Insights, web sitesi sayfalarınızın performansını analiz etmenizi sağlar. Sayfalarınızı nasıl optimize edebileceğinize dair öneriler sunar.
404 Monitör Modülü
Genellikle kullanıcılar veya botlar, ilk etapta taşınmış veya hiç var olmayan bir sayfaya erişmeye çalışıyor. Sitenizden mevcut olmayan bir sayfa istendiğinde, kullanıcı 404 hata sayfası adı verilen bir sayfa görür.
Bu istekler günlüğe kaydedilir ve sitenizin 404 sayfa istekleri, kaç tane isabet, kötü bağlantılar, yönlendirici URL’ler ve kullanıcı aracıları ile bir liste görebilirsiniz.
Bu modülü kullanarak, bu günlüğe kaydedilen sayfa isteklerini silme veya bunları çalışma sayfalarına yönlendirme olanağına sahipsiniz.
Başlık ve Meta Modülü
Başlık ve meta açıklamalar, web sitenizin içeriğinin önemli bileşenleridir. Açıkladıkları web sayfasının içeriğine en alakalı anahtar kelimeleri içermelidir.
Bu, çoğu arama motorunun sayfanın ne olduğunu anlamasına ve düzgün bir şekilde dizine eklemesine yardımcı olur.
Site haritası modülü
XML sit haritaları SEO için önemlidir, çünkü Google’ın web sitenizin sayfalarını bulmasını kolaylaştırırlar. Bu önemlidir çünkü Google sadece web siteleri değil, web sayfalarını sıralar.
Bir XML site haritasına sahip olmanın bir dezavantajı yoktur ve SEO’nuzu geliştirebilir, bu yüzden bunlara sahip olmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Modülümüz 3 tür site haritası üretir: Genel Sit Haritası, Resimler Site Haritası ve Videolar Site Haritası.
SEO dostu görüntüler / SEO dostu bağlantılar modülü
Resimlerinizin zaten ALT ve başlık öznitelikleri yoksa, SEO dostu görüntüler bunları ayarladığınız seçeneklere göre ekler.
Alt özniteliği SEO için önemlidir. Görüntülerinizi arama motorları için açıklar ve bir kullanıcı belirli bir görüntüyü aradığında ALT özniteliği bir anahtar kelime gibi davranır.
Yerel SEO Modülü
Bugünlerde giderek daha fazla kullanıcı yerel işletmeler arıyor. Yerel SEO modülümüz, işinizi haritaya getirmenize yardımcı olabilir!
Örneğin, Google’da (veya başka bir arama motorunda) bir çiçek dükkanı ararsanız, arama yerel topluluğunuzdaki çiçek dükkanlarının bir listesini verecektir.
Ancak yüksek bir sıralamaya sahip olmak için Google’a iyi bilgiler sağlamalısınız: işinizin tam konumu, ne tür işleriniz, açılış saatleri, işletme web sitesi adresi vb. Yerel SEO modülümüzü kullanarak yukarıdakileri artı daha fazlasını yapabilirsiniz!
Sosyal İstatistikler Modülü.
Kullanıcılarınızı teşvik edin ve web sitenizi paylaşmalarını kolaylaştırarak web sitenize daha fazla trafik çekmeye neden olur.
Web sitenize daha fazla trafik çekmek, bağlantı oluşturma anlamına gelir ve web sitenize bağlantıların kalitesi ve miktarı arasında doğrudan bir ilişki vardır.
Hisse senetleri sosyal medya topluluğu tarafından yeniden paylaşılırsa, bir “dalgalanma” etkisi oluşturulabilir, içeriğiniz hızla “viral” olabilir ve okuyucular içeriğinize geri dönebilir.
SEO Link Oluşturucu Modülü
Bağlantı oluşturma nedir ve neden önemlidir?
Bağlantı oluşturma, diğer web sitelerinden kendi başınıza köprü elde etmenin bir yöntemidir.
Kullanıcılar bağlantıları kullanarak / tıklayarak internet sayfaları arasında gezinir.
Arama motorları web’i taramak için bağlantılar kullanır; Web sitenizdeki tek tek sayfalar arasındaki bağlantıları tarayacaklar ve bağlantıları tüm web siteleri arasındaki sürünecekler.
Bağlantılar oluşturmanın birçok yolu vardır ve zorlukta değişirken herkes, Link Binası’nın SEO’nun en zor kısımlarından biri olduğunu kabul eder.
Bağlantı Yönlendirme Modülü
301 Yönlendirmeler çok önemlidir, özellikle de web sitenizi bir alan adından diğerine taşıyorsanız.
En büyük nedenlerden biri, Google’a veya başka bir arama motorunun arama motoru tarafından dizine eklenen URL’nin başka bir kalıcı adrese taşındığını ve eski URL’yi tıklayan herkesin yeni URL’ye yönlendirileceğini söylemesidir.
Dosya Düzenleyici Modülü.
.Htaccess ve robots.txt dosyalarının SEO üzerinde büyük bir etkisi vardır ve Dosya Düzenleyicisi modülümüz size her ikisini de düzenleme yeteneği sağlar.
Robots.txt, arama motorlarının robotlarının web sitenizin içeriğini okumasına ve ardından bu içeriği arama motorlarında görüntülemesine izin veren dosyadır.
W3C Doğrulayıcı Modülü
W3C, World Wide Web Konsorsiyumudur. Web sitelerinin ve web sayfalarının uzun vadeli dayanıklılık için nasıl yapılandırılması ve oluşturulması gerektiğine dair en iyi uygulamalara dayanan yönergeler sağlar. W3C doğrulaması yalnızca belirtilen makine dilleri, web belgelerini kontrol etmek, yazım, dilbilgisi, sözdizimi ve düzeltme okuma için bir standarttır.
Küçük sıkıştırma modülü
Tiny kompres modülü, TinyPNG hizmetine bağlanarak görüntü dosyalarından gereksiz baytları kaldırmak için görüntü düzenlemeye özgü optimizasyon tekniklerini kullanır. Tinypng, bunun “kayıpsız” bir araç olduğunu söylüyor, yani görüntüleri görünümlerini veya görsel kalitelerini değiştirmeden optimize ediyor.
Minifikasyon, kodu orijinal boyutundan mümkün olan en küçük boyuta kadar sıkıştırma işlemidir ve kodun işlevselliğini etkilemez.
Bu işlem sırasında, beyaz boşluk, yeni çizgi, yorumlanan kodlar gibi karakterler kaldırılır ve sonunda kod tek bir satırda olacaktır.
Minifikasyon işlemi kod büyüklüğünde% 95’e kadar azalabilir! Bu, web sitenizin daha hızlı çalışmasına ve daha yüksek bir SEO puanı almasına yardımcı olacaktır.
Zengin Snippets Modülü.
Zengin snippet’ler, arama motorlarının sayfada tanımlayabileceği ek bilgi parçalarıdır ve ziyaretçilerin aradıkları bilgileri daha kolay bulmalarını sağlar
Web sitenize şema işaretlemesi eklemek, sayfanızın sayfa başlığı altında görüntülenen zengin snippet’leri geliştirerek arama motorlarında görüntüleme şeklini geliştirir.
Son olarak, çeşitli alanda aşağıdaki modülleri bulabilirsiniz: SEO Slug Optimizer, SEO ekleme kodu, bazı doğrulayıcılar ve bazı düzeltmeler.

Premium SEO Pack – WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Seo eklentisi, Ambalaj eklentisi, Hız eklentisi, Optimize Etmek eklentisi, Optimizasyon eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-851

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews