Premium Age Verification / Restriction WordPress Eklentisi

Açıklama

Premium Age Verification / Restriction / Premium Yaş Doğrulama / Kısıtlama WordPress Eklentisi
Ahlaki veya yasal nedenlerden her yaş için uygun olmayan bir içeriğe sahip bir web sitesi var mı?
Alkol, yetişkin veya sigara ile ilgili içeriği olan bir web siteniz var mı?
Bir şaraphane mağazanız var ve çocukların mağazanızdan satın alabilmesini mi istemiyorsunuz? Yoksa her türlü kokteyl yaptığınız bir bira dükkanı mı yoksa damıtım mı?
Çocukların bu tür içeriğe bu kadar kolay göz atmasına izin verilmemelidir. Kendinizi yasadan korumalısınız (içimizde içme yaşı 21’dir) ve çocuklar da. Günümüzde herkes bir bilgisayar / dizüstü bilgisayar / tablet sahibidir ve her türlü bilgilere erişimi vardır.
Yetişkin içerik? Çocuklar için değil! Bu tür içeriği de kısıtlayabilirsiniz!
İçerik ne olursa olsun, premium yaş kısıtlaması her türlü web sitesi için uygundur. WordPress platformunda eklenti olarak çalışır ve kurulumu ve kurulumu çok kolaydır.
Premium yaş kısıtlaması markanızı vurgular!
Markanıza en uygun 4 özel şablon sağlıyoruz! Her şablonun vardır: özelleştirilebilir logo
Arka Plan Görüntü / Renk
Özelleştirilebilir Metin Renkleri ve Geri Yükseltme Efektleri
Ülke seçicisi
Özel Metinler ve Düğmeler
& En önemli minimum yaş sınırlaması!
WordPress için Premium Yaş Doğrulama / Kısıtlama – 2 Kısıtlamayı yalnızca belirli ülkelerde görüntülemeyi seçebilirsiniz. * Her bir şablonda, Facebook ve Google+ Connect’i kullanarak kullanıcılarınızın yaşlarını doğrulamasına izin verebilir.
Her bir şablonu istediğiniz her türlü sayfada / posta / özel taksonomide görüntüleyebilirsiniz! WooCommerce ile de çalışır, belirli ürün türlerine erişimi kısıtlamak istiyorsanız (alkol, çocuklar için uygun olmayan ürünler vb.)
Yaş kısıtlama eklentisi, şarap imalathaneleri, şişe mağazaları, yetişkin içerik web siteleri, barlar, tavernalar, sigara mağazaları, kitle, bira dükkanları ve liste sınırlı çevrimiçi videolar için mükemmeldir.
Aynı web sitesinde birden fazla kısıtlamaya sahip olabilirsiniz, örneğin özel bir sayfada bir şablonu, özel bir gönderideki başka bir şablon ve özel bir taksonomi sayfasında üçüncü bir şablon ayarlayabilirsiniz. Herhangi bir web sitesine sınırsız kısıtlama ekleyin!
Ayrıca, her kısıtlama için istatistiklere sahip olacaksınız, kaç izlenim, toplam kimlik doğrulamaları, Facebook kimlik doğrulamaları, Google+ kimlik doğrulamaları, manuel kimlik doğrulamaları olduğunu görebileceksiniz.
Ayrıca, aşağıdaki cihazlarda kaç görüntünün sahip olduğu için istatistikleriniz var: masaüstü, mobil ve tablet.
Kısıtlamayı geçen tüm kullanıcılarla bir listeye sahip olmak istiyorsanız, bir CSV dosyasını kolayca görebilir ve dışa aktarabilirsiniz.
WordPress için Premium Yaş Doğrulaması / Kısıtlama – 3 Duyarlı Web Tasarımı Tüm cihazlarda uyumluluğu sağlamak için! Her türlü cihazda iyi çalışıyor – masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet, mobil
Çevrilebilir! İstediğiniz dillere metin koyabilirsiniz!

Premium Age Verification / Restriction WordPress Eklentisi; eklentisi, Kısıtlama eklentisi, Doğrulama eklentisi, Sigara eklentisi, Alkol eklentisi, Bira eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.9’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-660

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews