Pixabay – Import Free Stock Images into WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Pixabay – Import Free Stock Images into WordPress / Pixabay – Ücretsiz Stok Görüntülerini WordPress’E Aktarın WordPress Eklentisi
Pixabay ithalatGives 1,6 milyondan fazla fotoğraf, illüstrasyon, vektör grafikleri ve videolara erişebilirsiniz – ücretsiz.
İnternetteki en iyi yüksek kaliteli görüntüler için kaynağınız!
Pixabay’dan ücretsiz yüksek kaliteli görüntüleri doğrudan WordPress kontrol panelinize arayın ve içe aktarın!
Web Siteleri / Bloglar / Mağazalar bunlarda resim kullanır ve bu görüntülerin kalitesi web sitenizin kalitesini belirleyebilir!
Çekici görüntüler gelmek zordur ve nereye bakacağınızı bilmiyorsanız, web sitenizde serbestçe kullanabileceğiniz ücretsiz görüntüler daha da zordur.
Ayrıca, iyi bir fotoğraf aramak, yüksek çözünürlüklü resmini bilgisayarınıza indirmek, ardından web sitenize yüklemek, ardından blog yayınlarınıza uygun olup olmadığını görmek için deneyin.
Pixabay’ı kullanarak, tüm bu gereksiz adımları azalttık ve görüntüleri doğrudan medya kütüphanesine kullanmak için ücretsiz içe aktarmanıza izin verdik!
Sadece bir anahtar kelime, renklere göre filtreleme, resim çözünürlüğü vb.
İstediğiniz resmi bulduktan sonra önizleyebilir ve elbette doğrudan WordPress Media Kütüphanesi’ne aktarabilirsiniz!
Bu dost arayüzü kullanarak, web sitenize ücretsiz yüksek kaliteli stok görüntüleri içe aktarmak sadece bir çocuk oyunudur!
Eklenti Pixabay’dan resmi API kullanıyor
Sanatçıya izin istemeden veya kredi vermeden, ticari amaçlar için bile görüntüleri kopyalayabilir, değiştirebilir, dağıtabilir ve kullanabilirsiniz. Ancak, tasvir edilen içerik hala ticari markalar, tanıtım veya gizlilik hakları ile korunabilir. Devamını buradan okuyun – https://pixabay.com/service/license/

Pixabay – Import Free Stock Images into WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Özgür eklentisi, Stoklamak eklentisi, Görüntüler eklentisi, Medya eklentisi, Kütüphane eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, HTML, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-774

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews