Petro – Industrial HTML Template Web Teması

Açıklama

Petro, endüstriyel, petrol ve gaz, üretim, mekanik, güç ve enerji, mühendislik ve çok amaçlı iş için tasarlanmıştır. Bu şablon, çevrimiçi web varlığınız için en uygun olan güzel ve benzersiz tasarıma sahiptir. % 100 duyarlı tasarıma sahiptir ve tüm büyük el cihazlarında test edilmiştir.
Bu şablon, projeler, blog, referans ve ekip sayfası gibi çevrimiçi varlığınız için gerekli özelliklerle birlikte gelir. Petro, çevrimiçi varlığınız için mükemmel bir seçim olabilir.
Ana Özellikler: Duyarlı Web Tasarımı
HTML5 ve CSS3 W3C Doğrulanmış
Yazı Tipi-Şartlı Sosyal Simgeler
Temiz Kodlar ve Özelleştirilmesi Kolay
Bootstrap ile inşa edilmiş 3.3.2Credits: Bootstrap
Font harika
Haritalar Google
Baykuş Carousel
Magnific Popup
JQueryImages: Depositphotos
PixabayFonts: Google FontSopen Sansnote: Kullanılan görüntüler yalnızca sunum amacıyladır. Resim yer tutucu indirme dosyalarında kullanılır.
Arka plan görüntüleri: (indirmeye dahil değildir)

Petro – Industrial HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Mühendislik web tasarım görseli, Sanayi web tasarım görseli, Üretme web tasarım görseli, Mekanik web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1070

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews