Personal Resume HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Maxino, temiz, çok işlevli, son derece özelleştirilebilir tek sayfalık bir CV/özgeçmiş HTML5 şablonudur. Maxino’yu kullanarak, beceri, özgeçmiş, portföy, hizmet, blog, fiyatlandırma, müşteri ve iletişim bölümü ile mükemmel bir çevrimiçi özgeçmiş yapabilirsiniz. Bu şablon tamamen duyarlı, mobil dostu, retinaya hazır ve bootstrap tabanlıdır. Maxino, sanatçılar, tasarımcılar ve iş arayanlar için bir vcard, yaratıcı portföy veya kişisel CV ve özgeçmiş web sitesi olarak uygundur.

Personal Resume HTML5 Template Web Teması ; Blog web tasarım görseli, Blog Yazarı web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-1297

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews