Oxence – Web Design Agency React NextJs Template Web Teması

Açıklama

Oxence, Web Tasarım Şirketi ve Hizmetler React NextJs Şablonu Web Tasarım Ajansları, Dijital Stüdyolar, SEO Ajansları, Danışmanlık, Start-up’lar ve ilgili iş web siteleri için tasarlanmıştır. Bu şablon, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenlenmesi ve özelleştirilmesi kolay olan 16+ dikkatle tasarlanmış blokla 05 ana sayfa demosu içerir.
İnanıyoruz-bir web tasarım ajansı veya şirketle ilgili diğer işletmeler kurmak için ihtiyacınız olan her şeyi ele aldık, ancak bilmek istediğiniz bir şey varsa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Şablon Özellikleri Birim 10 Ana Sayfa Versiyonu (05 Multi Home + 05 Tek Sayfa)
React üzerine inşa edilmiş
+JQuery bağımlılığı yok
+ES6+
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 5 ile inşa edilmiş
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
İyi belgelenmiş

Oxence – Web Design Agency React NextJs Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Sayısal Pazarlama web tasarım görseli, Açılış Sayfası web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-393

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews