Orgarium – Agriculture & Farming React Template Web Teması

Açıklama

ORGARIUMIS Tamamen duyarlı, benzersiz ve modern tasarlanmış bir Tarım ve Çiftçilik NextJS şablonu tarım alanları, çiftlikler, çiftçiler, eko çözümleri ve organik gıda ürünleri için mükemmel bir şekilde uygun.
Bu tema herhangi bir tarım ve organik çiftlik için inşa edilmiş ve uygundur: organik gıda, organik gıda dükkanı, süt çiftliği, hayvancılık, meyve, sebze, doğa, doğal ürünler, organik gübre, kümes hayvanları, hayvancılık, balıkçılık, ormancılık veya tarım işleri ve , bu sizin için şablon.
Şablon Özellikleri04 Benzersiz Ana Sayfa Sürümü
React üzerine inşa edilmiş
JQuery bağımlılığı yok
+Kullanılmış React Hooks
+ES6+
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
İyi belgelenmiş

Orgarium – Agriculture & Farming React Template Web Teması ; Tarım web tasarım görseli, Tarımsal web tasarım görseli, Günlük web tasarım görseli, Mandıra Çiftliği web tasarım görseli, Eko web tasarım görseli, Ecofarm web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-394

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews