Oomph – Coming Soon & Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Oomph yakında temiz ve moda ve açılış sayfası html şablonu. Özel olarak seçilmiş renkler, güzel tipografi, benzersiz bölüm geçişleri – Oomph şablonu, müşterilerinizi etkilemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Oomph, kullanıma hazır 6 demo varyasyonu, çeşitli arka planlar ve 2 geri sayım türü ile birlikte gelir-lansmanınız için en iyisini seçin! 4 Güzel animasyonlu içerik bölümleri, yeni ürün hakkında bilgi vermenize, markanızı göstermenize veya portföyünüzü temsil etmenize yardımcı olacaktır.
Şablon herhangi bir cihazda mükemmel görünüyor ve geri sayım zamanlayıcısı, MailChimp entegrasyonu, çalışan Ajax iletişim formu, video ve slayt gösterisi arka planları ve çok daha fazlası gibi birçok yararlı özelliğe sahip. Ayrıntılı belgeler, oomph özelleştirmeyi daha önce hiç olmadığı kadar kolay hale getirecektir.
Şablon featurestrendy ve şık tasarım
Güzel animasyonlar ve geçişler
Güzel tipografi
Bölünmüş düzen
6 Kullanılmaya Hazır Demo Varyasyonları
Güzel menü ve yükleme animasyonu
4 İçerik Bölümü
Animasyonlu arka planlar
2 stil ile javascript geri sayım zamanlayıcısı
Bootstrap 5 ızgara sistemi üzerine inşa edin
Fontawesome ücretsiz simge yazı tipi dahil
Herhangi bir ekran boyutunda mükemmel görüntülenir
Ajax iletişim formunu kullanmaya hazır
MailChimp Abonelik Formu
Özelleştirmesi kolay
Gulp ve Sass tarafından desteklenmektedir
Temiz ve Organize Kod
İyi belgelenmiş lütfen burada kullanılan tüm resim ve videoların yalnızca önizleme amaçları için olduğunu ve bunların ana indirme dosyalarına dahil olmadığını unutmayın.

Oomph – Coming Soon & Landing Page Template Web Teması ; Portföy web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Ürün web tasarım görseli, Yakında Gelecek web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Eğim web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-475

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews