One Page Parallax HTML Template Web Teması

Açıklama

Biz – tamamen duyarlı bir paralaks tek sayfalık html şablonudur, bu html şablonunu iş, portföy, kişisel, kurumsal veya ajans web siteleri için kullanabilirsiniz. Çok sayıda özelliğe sahip temiz ve pürüzsüz tasarım. Bu tek sayfalık HTML şablonu Codexcoder Team tarafından geliştirildi. HTML5, CSS3, JQuery ile üretilen tasarım ve bazı havalı animasyon ve efektler.

One Page Parallax HTML Template Web Teması ; Html web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, Bir web tasarım görseli, Sayfa web tasarım görseli, Paralaks web tasarım görseli, Html web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1129

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews