Nextex – One Page Photography Portfolio Template Web Teması

Açıklama

Nextex, tüm yaratıcı alanlar için uygun modern bir tasarıma sahip tamamen duyarlı bir şablondur. Şablon, güçlü bir tam ekranlı arka plan videosu ve görüntüleri sunuyor.
Nextex, bir web sitesi oluşturmanızı kolaylaştırır. Çok popüler bootstrap çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir, böylece temiz, semantik HTML ve iyi yapılandırılmış CSS sunar. Kod mükemmel biçimlendirilir ve yorumlanır, bu nedenle özelleştirme söz konusu olduğunda kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Nextex – One Page Photography Portfolio Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Sanat web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Tasarımcı web tasarım görseli, Tam Ekran web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-428

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews