Alexis – Photography Responsive Bootstrap Template Web Teması

Açıklama

Potansiyel müşterileri internette fotoğrafçılığınızla etkilemek için, ihtiyacınız olan ilk şey, çalışmalarınızı sergilediğiniz sofistike bir fotoğraf portföy web sitesidir. Bu nedenle, izleyicilerden güçlü ve unutulmaz bir ilk izlenim sağlamak için şık ve profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmak çok önemlidir. Amatör veya profesyonel bir fotoğrafçı olsanız da, mükemmel bir web sitesi oluşturmak zamanınızı ve paranızı tasarruf edebilir ve bu nedenle size büyük fayda sağlayabilir.
Alexis, dışarıdaki herhangi bir fotoğrafçı için eksiksiz bir web tasarım çözümüdür. Çok az veya hiç bir zaman içinde güzel, çarpıcı ve huşu uyandıran bir fotoğraf web sitesi yaratmanızı sağlar. Fantezi Alexis’iniz kutudan çıkarsa, fotoğrafçı olarak güçlü bir web varlığı sağlamak için minimum zaman ve çabaya ihtiyacınız olacak.
Bu harika fotoğrafçılık web şablonu, bootstrap çerçevesinin en son sürümü tarafından desteklenmektedir ve ana sayfa, portföy sayfası, portföy detayları sayfası, blog sayfası, blog detayları sayfası ve iletişim sayfası gibi toplam 07+ HTML sayfası ile birlikte gelir. Herkesin dikkatini tetikleyecek ilgi çekici atlıkarıncılara sahiptir. Ana sayfa, bir Swiper kaydırıcısı ve metin ve görüntülerin pürüzsüz animasyonu ile göz alıcı bir slayt gösterisi ile tasarlanmıştır. Gereksinimlerinizi karşılamak için bu iyi belgelenmiş şablonu zahmetsizce kişiselleştirebilirsiniz.
Bunun da ötesinde, Alexis Bootstrap5 şablonu cihaz ve tarayıcı uyumluluğu ile tam esneklik sağlar. Web sayfalarınız, her zaman mükemmel ve mükemmel performans sunarak bir aksamadan çalışacaktır.
Dahası, Alexis tonlarca modern özellik ve işlev içeren zengin bir web şablonudur. Bu pakette AJAX iletişim formu, Google yazı tipi, geçerli HTML/CSS, SASS uyumluluğu, W3C onaylı işaretleme ve çok daha fazlasını alacaksınız.
Son olarak, müşterilerimize ayrıntılı belgeler ve ücretsiz güncellemeler sunuyoruz. Ayrıca, mükemmel ve özel satış sonrası desteği garanti edilir.
Özellikler Listesi: Toplam 7+ HTML sayfası
1 benzersiz ev versiyonları
Kullanılmış Swiper kaydırıcısı
Duyarlı Düzen
Bootstrap 5.0.2’ye dayanarak
AJAX İletişim Formu Çalışma
Google yazı tipi
Firefox, Safari, Chrome, Vivaldi, Microsoft Edge gibi tüm büyük tarayıcılar için tamamen uyumlu
İyi belgelenmiş
Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
Geçerli HTML5 / CSS3
Sass uyumlu
Temiz ve yorumlanmış kod
W3 İşaretlemeyi Doğrula
% 100 geçerli W3 Web Standartları.
Güzel ve eşsiz tasarım
Yaşam Zamanı Ücretsiz Güncelleme
İnanılmaz 5 Yıldız Desteği
ve daha fazlası…

Alexis – Photography Responsive Bootstrap Template Web Teması ; Canlandırılmış web tasarım görseli, Sanat web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Galeri web tasarım görseli, Html5 web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-1200

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews