Nafiab – Broadband & Internet HTML Template Web Teması

Açıklama

Nafiab – Geniş Bant ve İnternet HTML Şablonu
Nafiab tamamen duyarlı, benzersiz ve modern tasarlanmış HTML şablonudur. Bu HTML şablonu geniş bant internet hizmetleri, uydu TV, geniş bant, çevrimiçi TV, kablolu televizyon, çevrimiçi sinema ve filmler için kullanılabilir, VoIP, wifi, internet ve TV mağazası, dijital TV , Bilgisayar Ağları, IPTV, Telekom Şirketi, CCTV ve Alternatif Güvenlik, Ağ Çözümü Teknolojisi İşi. HTML şablonu, kullanımı çok kolay olan HTML5, CSS3 ve JQuery tarafından yapılır ve kolayca özelleştirebilir!
Bu son derece özelleştirilebilir ve tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamalarını dahil ettik ve Bootstrap’a dayalı harika bir web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Bootstrap 5.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
Düz, modern ve temiz tasarım
Retina hazır.
SEO sayfa optimize edilmiş
SASS CSS
UX Hazır
Renk desteği
Dokunuş Dostu
Entegre Google Haritalar
Tipografi
W3C Kodunu Doğrula
Dekore edilmiş başlık menüsü
Çok sayıda özelliğe sahip tam kullanıcı arayüzü kiti öğeleri
Temiz ve yorumlanmış kod
Geçerli HTML5 / CSS3
Toplam 12+ sayfa
1+ ev sayfası
HTML & CSS & JS dosyaları dahildir
24/7 harika destek
Ayrıntılı belgeler:
Tüm görüntüler yalnızca önizleme amacıyla kullanılır. HTML şablonlarının bir parçası değildir ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Nafiab – Broadband & Internet HTML Template Web Teması ; Geniş Bant web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Televizyon web tasarım görseli, Tabak web tasarım görseli, İnternet web tasarım görseli, İnternet web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-105

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews