MyShopKit Product Badges WP WordPress Eklentisi

Açıklama

MyShopKit Product Badges WP / Myshopkit Ürün Rozetleri WordPress Eklentisi
MyShopKit ürün rozetleri, ürün rozetlerini otomatik olarak eklemenize yardımcı olan tek eklentidir.
Ürün rozetleri, müşterilere bir satın alma kararı vermeden önce bir ürünle neler olduğunu bildirir. Ürünlerinize rozet eklediğinizde, müşterilerin satın alıp almayacağına karar vermelerine yardımcı olur.
Her durum için rozetler
Ürünlerinize sosyal kanıt veya FOMO eklemek için kullanılabilecek çok çeşitli rozetler sunuyoruz. Tüm rozetlerimizle, daha fazla satış elde etmek ve müşteri katılımını artırmak için mükemmel bir araca sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Sorun değil-Satışlarda anında artış için özel satış rozetlerimizi kullanın. Bu rozetler kesinlikle alışveriş yapanları bir bütçeye ikna edecek. Dünyadaki hiç kimse büyük bir pazarlığı atlamak istemiyor.
Müşterilerin yakında ürünlerinizi satın almadığından pişman olmalarını mı istiyorsunuz? Bir dahaki sefere satın almalarını engelleyen hiçbir şey olmayacak şekilde sosyal kanıt eklemek için stok rozetleri ekleyin!
Trendlerin sık sık değiştiğini biliyoruz. Bu yüzden modern ürünler için her zaman yüksek ve düşük avlananları çekmek için yeni varış rozetleri sunuyoruz.Sosyal kanıt ve FOMO pazarlamada güçlü güçlerdir. MyShopKit Ürün Rozetleri Eklentisi, bu rozetleri birkaç tıklamayla eklemenizi sağlar.
Rozetleri kolaylıkla ekleyin
Ne kadar basit ve hızlı olduğuna şaşıracaksınız – bir rozet şablonu seçin, özelleştirin, parametreleri ayarlayın ve rozeti anında görüntüleyin! ve zamandan bahsetmişken, bir dakikadan daha kısa bir sürede bir rozet ekleyebilirsiniz.
Kendi Stil ve Tasarım Kontrolünüze Sahip Olun
Rozet Özelleştirme Düzenleyicisi, rozetleri istediğiniz herhangi bir boyut, renk, animasyon ve yerleşim halinde yapmanıza olanak tanır. Böylece, rozet şablonlarını daha belirgin hale getirebilir veya sadece oldukları gibi bırakabilirsiniz.
Ayrıca rozetleri karıştırma konusunda endişelenmeden mağazanızın diğer yönlerine odaklanabilmeniz için rozetlerin öncelik sırasını bir sürükleme ve bırak ile değiştirebilirsiniz!
Mobil dostu ve tüm WordPress temalarıyla uyumlu
MyShopKit Ürün Rozetleri eklentisi tüm WordPress temalarıyla sorunsuz bir şekilde oynar. Ayrıca, her türlü cihaza da yanıt verir. Hareket halindeyken rozetler oluşturabilirsiniz ve müşteriler mobil cihazlarında rozetler görebilir!

MyShopKit Product Badges WP WordPress Eklentisi; eklentisi, Ürün eklentisi, Woocommerce eklentisi, Element eklentisi, Ürün Bahçeleri eklentisi, Sihirbaz eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-281

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews