Murray Corn – Rough Display Font Yazı Tipi

Açıklama

Murray Corn’u tanıtmak, rahat ve hızlı bir şekilde yazılan kaba ekran yazı tipi yazı tipidir.
Harfler Procreate’deki fırçalarla yapılır. Daha sonra vektör formatına dikkatlice çizilmiştir. Filigran filigranları gibi yaratıcı projeleriniz için harika ve logolar ve markalaşma, fotoğraf, davet, filigran, reklam, ürün tasarımları, kırtasiye, düğün tasarımları, etiket, ürün ambalajı, özel etkinlikler veya el yazısı tadı gerektiren herhangi bir şey için mükemmel.
Bu yüzden Mahkem, metninize daha doğal bir görünümle metninize büyüleyici, otantik ve rahat bir karakteristik daha doğal bir görünüme sahiptir. Tasarım daha ilginç.
Neler Dahil: Murray Corn (OTF/TTF)
Standart glif
Web yazı tipi
PC & Mac’te çalışıyor
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da erişilemeyen basit kurulumlar, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri çok dilli destek içerir
Kullanılan Görüntü: Önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar yalnızca illüstrasyon amacına yöneliktir.
Şerefe!
Teşekkür ederim

Murray Corn – Rough Display Font Yazı Tipi; Font yazısı, Otantik yazısı, Serin yazısı, Akım yazısı, Güçlü yazısı, El Fırçası yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3671

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews