Multichannel Contact Form for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Multichannel Contact Form for Elementor / Elementor için Çok Kanallı Temas Formu WordPress Eklentisi
Reformer – Elementor için çok kanallı bir temas formu elde etmek için mükemmel bir WordPress eklentisi. Eklenti, e -posta, telgraf, gevşek, anlaşmazlık için bir form mesajı almayı sağlar ve mesajın site yöneticisine kaydedilmesine izin verir. Müşterileriniz ve ziyaretçilerinizle uygun bir veya birkaç kanalla temasa geçmek için basit ve hızlı bir araç. Geri bildirimi hızlandırmak ve sağlanan hizmetleri ve müşterilerinizin güvenini geliştirmek isteyenler için gerçekten önemli bir fırsattır.
Reformcu, istediğiniz herhangi bir formu oluşturmak için çok çeşitli alan türlerine sahiptir. Metin, e -posta, onay kutusu, radyo ve diğer normal girişlere ek olarak, bir aralık, tarih, saat, ay, gizli, URL alanları bulacaksınız. Bu sayede sadece normal bir kısa mesaj için değil, aynı zamanda basit sınavlar, incelemeler, rezervasyon veya benzeri de kullanabilirsiniz. Birkaç tıklamayla alan ekleyin, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan hazır iletişim formunu almak için Gönder düğmesini ve kanalları düzenleyin. Mevcut kanalların her biri, alacağınız mesajın türü ve stili için ayrı ayarlara sahiptir. Ayrıca, widget metnin özelleştirilmesini ve başarı ve hata mesajlarını içerir.
Bu duyarlı çok kanallı temas formu, kullanıcılarla iletişim halinde kalacak tür ve yönden bağımsız olarak, hemen hemen her site için yeri doldurulamaz bir unsurdur. Widget ile, minimum çaba ile onu benzersiz ve çekici hale getireceksiniz. İhtiyaçlarınıza göre farklı unsurlar için her alan özelleştirme boyutunu, tipografiyi, renkleri, arka planı, sınırını ve diğer şeyleri yönetmekten çekinmeyin.
ElementorSupports için Çok Kanallı İletişim Formu Eklentisinin Özellikleri 5 Gönderme Kanalları
15 form alanı türü içerir
Olumlu başarı ve hata mesajları
Yönetici panelinde mesaj kaydetme
Farklı formlar için farklı alıcılar
Her kanal için genişletilmiş ayarlar
Herhangi bir cihaz için duyarlı ve arkadaş canlısı
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar vb.
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için .pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, Codecanyon Alıcıları için destek içeriyordu. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Elementor için Reformcu, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Multichannel Contact Form for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Biçim eklentisi, Crm eklentisi, Anlaşmazlık eklentisi, E -Posta eklentisi, Geri Bildirim eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-325

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews