Monsterian – Handmade Moster Display Font Yazı Tipi

Açıklama

Doğal stil ve dramatik bir hareketle yeni Ürünmonsterian – el yapımı moster ekran yazı tipi yazı tipimizin tanıtımı.
Korku poster için en iyisi, korku titreşimlerine ihtiyaç duyan proje, tasarımlar modern, benzersiz ve eğlenceli görünüyor. Etiketler, alıntılar, posterler, DIY projeleri, marka, ambalaj, tebrik kartları, web siteleri, fotoğraflar, fotoğraf kaplamaları, tabelalar, scrapbooking, etiketler ve çok daha fazlası için mükemmeldir! ev eşyaları tasarımları, marka projeleri, logo tasarımı, ürün ambalajı, grafiti stilinden alıntılar için mükemmeldir, eğlenceli bir temalı grafity poster, el ilanı, çocuk kitabı, çizgi film, çizgi roman vb. İçin çok iyi
Neler Dahil: Monterian (OTF/TTF)
Standart glif
Çok dilli
Web yazı tipi
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da PC & MacAccessedable’da çalışır, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri kullanılmış çok dilli destekleme içerir: önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar sadece illüstrasyon amacına yöneliktir.
Teşekkür ederim

Monsterian – Handmade Moster Display Font Yazı Tipi; Görüntü yazısı, Çizgi Roman yazısı, Karikatür yazısı, Çocuk yazısı, Bayram yazısı, Korkutucu yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3698

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews