Mona Yazı Tipi

Açıklama

Mona taze ve modern bir senaryo yazı tipidir. Cesur bir stile sahiptir ve tüm tasarımlarınıza lüks ekleyecektir.Bu yazı tipi, logolar ve marka, davetiyeler, kırtasiye, düğün tasarımları, sosyal medya yayınları, reklamlar gibi birçok farklı proje için mükemmeldir. , ürün ambalajı, ürün tasarımları, fotoğraf, filigran, özel etkinlikler ve çok daha fazlası!
Neler Dahil: Mona (TTF, OTF, WOFF)
Mona Italic (TTF, OTF, WOFF) Özellikleri: Destek Çok Dilli; ä Ö Ü ä ö ü ß ¿¡
Sayılar ve noktalama işaretleri
küçük ve büyük harfler
Hem Mac & PC’de çalışıyor
Ligatür
Basit kurulumlar
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Coreldraw’da erişilebilir Microsoft Word üzerinde bile çalışır. Alternatif karakterlere nasıl erişilir: Glifler Panel: Açık Karakterler:
Adobe Photoshop’ta pencereye gidin – Glifler; Adobe Illustrator’da Türe Gidin – Glifler
Alternatif gliflere erişmek için Adobe Illustrator CS, Adobe Photoshop CC, Adobe InDesign ve Coreldraw gibi opentype özelliklerini destekleyen bir programa ihtiyacınız var. Alternatif gliflere nasıl erişileceği hakkında daha fazla bilgi için, bu bağlantıya göz atın (http://goo.gl/zt7pqk) Yazı tipimi indirmek ve kullandığınız için teşekkür ederiz! Beğeneceğinizi umuyoruz.

Mona Yazı Tipi; Senaryo yazısı, Sevgili yazısı, Düğün yazısı, Güçlü yazısı, El Yazısı yazısı, Log yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3711

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews