Modern Cowboys – Cartoonist WesternTypeface Yazı Tipi

Açıklama

İşte yeni bir yazı tipi geliyor, Modern Cowboys bir karikatürist batı yazı tipi vintage serif ekran yazı tipi Bu güçlü vintage yazı tipi Batı görünümlü ekran yazı tipi.
Bu yazı tipi, logolar, basılı alıntılar, davetiyeler, kartlar, ürün ambalajı, başlıklar, logotip, antetli kağıt, poster, etiket vb. Gibi bir sonraki yaratıcı projeniz için mükemmeldir.
Bu yüzden metninize daha modern bir görünümle metninize şık ve benzersiz karakteristik daha doğal bir görünüm.
Neler Dahil: Modern Kovboylar (OTF/TTF)
Standart glif
Çok dilli
Web yazı tipi
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da PC & MacAccessedable’da çalışır, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri kullanılmış çok dilli destekleme içerir: önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar sadece illüstrasyon amacına yöneliktir.
Teşekkür ederim

Modern Cowboys – Cartoonist WesternTypeface Yazı Tipi; Marka yazısı, Klasik yazısı, Kovboy yazısı, Logo yazısı, Afiş yazısı, Tırnaklar yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3920

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews