Mer’s – Personal Portfolio React Nextjs Template Web Teması

Açıklama

Mer’in, kişisel portföy web sitenizi oluşturmak için kullanılabilecek tek sayfalık kişisel portföy şablonudur. Çevrimiçi varlığınızı oluşturmak için Mer’leri seçebilirsiniz. Mevcut yaşta kişisel bir portföy olması çok önemlidir. Profesyonel kariyerinizde kişisel bir portföye sahip olmanız gerekir. Mer’in MER’leri kullanarak kişisel portföyünüzü oluşturmak için harika bir şablon.
Geliştirici, tasarımcı, freelancer, mühendis, uzman, içerik yazarı, eğitmen, fotoğrafçı, serbest çalışan, politikacı veya başka bir uzman gibi herhangi bir profesyonel biyo, portföy, beceri setini vb. Mer’in iyi belgelenmesi, kullanımı çok kolay, kolayca özelleştirilebilir React NextJS şablonu, web sitenizi birkaç dakika içinde oluşturmanıza yardımcı olur.
Şu anda Mer’in kişisel portföyünüzü oluşturmak için tek bir sayfası var. Mer’in kişisel varlığınızı bir sonraki seviyeye taşımanız için eşsiz bir seçimdir. MER’leri kişisel ihtiyaçlarınız için kolayca özelleştirebilirsiniz.
Tam özellikli duyarlı tasarım
CSS3 animasyonları
React NextJs ile geliştirildi
Gündüz ve Gece Mood
SEO optimize edilmiş
Mobil Navigasyonlar
Tüm cihazlara tamamen duyarlı
Geliştirici dostu kodlama
Yapışkan navigasyon
Çok iyi belgelenmiş
Ücretsiz Güncellemeler

Mer’s – Personal Portfolio React Nextjs Template Web Teması ; Reactjs web tasarım görseli, Nextjs web tasarım görseli, Personalportfoilo web tasarım görseli, Reactportfolio web tasarım görseli, Vcard web tasarım görseli, Blog web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-115

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews